Увага, пряма лінія.

Увага, пряма лінія.

  • Переглядів: 12

У середу, 12 червня, з 11:00 до 12:00 відбудеться  "гаряча" телефонна лінія спілкування з громадянами, під час якої мешканці Гуляйпільської міської територіальної громади матимуть змогу звернутись та поспілкуватись із   заступником начальника Гуляйпільської міської військової адміністрації КЛИМЕНКО Людмилою Володимирівною.  Звертатись за телефоном 050 990 94 66

НАБІР НА ПРОГРАМУ “МОЛОДЬ ЗМІ(Ц)НЮЄ УКРАЇНУ” від Фонду родини Богдана Гаврилишина

НАБІР НА ПРОГРАМУ “МОЛОДЬ ЗМІ(Ц)НЮЄ УКРАЇНУ” від Фонду родини Богдана Гаврилишина

  • Переглядів: 67

Війна змусила тебе швидко реагувати на виклики, волонтерити, допомагати своїй громаді, місту, країні? А тепер ти прагнеш систематизувати досвід, знайти нові інструменти та фокус для продовження своїх дій?

Пряма лінія

Пряма лінія

  • Переглядів: 22

У понеділок, 27 травня 2024 року з 13.00 до 14.00 відбудеться телефонна "гаряча лінія" спілкування з громадянами ,під час якої мешканці Пологівського району матимуть змогу звернутись та спілкуватись з заступником голови Пологівської районної державної адміністрації РЯБОВОЛ ЛЮДМИЛОЮ ДМИТРІВНОЮ. 

Особистий прийом громадян

Особистий прийом громадян

  • Переглядів: 39

У четвер, 23 травня, з 15:00 відбудеться особистий прийом громадян, під час якого мешканці Гуляйпільської МТГ можуть поспілкуватися із заступником начальника Гуляйпільської міської військової адміністрації Клименко Людмилою Володимирівною. 

Увага! Пряма лінія

Увага! Пряма лінія

  • Переглядів: 48

У середу, 08 травня, з 11:00 до 12:00 відбудеться  "гаряча" телефонна лінія спілкування з громадянами, під час якої мешканці Гуляйпільської міської територіальної громади матимуть змогу звернутись та поспілкуватись із   заступником начальника Гуляйпільської міської військової адміністрації КЛИМЕНКО Людмилою Володимирівною.  Звертатись за телефоном 050 990 94 66

Гуляйпільська міська військова адміністрація інформує

Гуляйпільська міська військова адміністрація інформує

  • Переглядів: 100

На виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», листа Запорізької обласної військової адміністрації від 16.04.2024 «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні», Гуляйпільська міська військова адміністрація вимушена була провести перейменування вулиць та провулків населених пунктів Гуляйпільської міської територіальної громади.

Рекомендації щодо відзначення Великодніх свят

Рекомендації щодо відзначення Великодніх свят

  • Переглядів: 55

Вже незабаром ми будемо відзначати одне з найбільших релігійних свят – Великдень. Свято, в яке віруючі згадують чудесне воскресіння Ісуса через три дні після страти. 

Зверніть увагу!

Зверніть увагу!

  • Переглядів: 37

Інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.