![УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.](https://rada.info/upload/users_files/20519023/gerb/герб.png)
УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.
У понеділок, 22 квітня 2024 року з 13.00 до 14.00 відбудеться телефонна "гаряча лінія" спілкування з громадянами ,під час якої мешканці Пологівського району матимуть змогу звернутись та спілкуватись з головою Пологівської районної державної адміністрації, начальником районної військової адміністрації КРУПСЬКИМ Артуром Євгеновичем. Звертатись за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні