Вітаємо спортсменів!

• 272

22 вересня в спортивному комплексі Запорізького національного університету відбулися змагання Відкритого турніру з настільного тенісу серед внутрішньо переміщених осіб з нагоди святкування 240-ї річниці заснування міста Мелітополя.

Змагання проводилися серед чоловіків та жінок, за підтримки управління фізичної культури та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Серед любителів гри з настільного тенісу змагалися і спортсмени від Гуляйпільської міської територіальної громади, а саме: Артем Азаров, Максим Бельчюков та Віта Лисенко.

Виступ наших земляків на цих змаганнях можна назвати вдалим та успішним.

Так, переможцем турніру серед чоловіків став Артем Азаров, а Максим Бельчюков зайняв почесне 4 місце.

Серед жінок Віта Лисенко зайняла друге місце, поступившись переможниці змагань, за сумою зіграних п’яти партій, лише на тайм-брейку.

Організатори змагань нагородили переможців та призерів змагань кубками та медалями відповідного гатунку.

Вітаємо наших земляків та бажаємо у наступних змаганнях лише успіхів і перемог!