Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Червень 2021 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Протидія домашньому насильству

Що для тебе насильство?

Домашнє насильство має різні форми та прояви. Менш чи більш видимі, вони однаково шкодять людині та порушують її права. Постраждалі і кривдники найчастіше називають такі причини домашнього насильства у своїх сім'ях:
стрес на роботі; пияцтво;
вживання наркотиків; запальний характер ;
виховна мета; образа.
Проте реальні причини насильства зазвичай приховані. Ними можуть бути:
патологічні ревнощі;
модель поведінки, засвоєна у батьківській сім'ї;
занижена або завищена самооцінка;
нереалізовані мрії та бажання з дитинства;
власне самоствердження через інших людей;
потреба у визнанні;
психічні відхилення та захворювання;
різні релігійні та політичні погляди;
хронічний алкоголізм, наркоманія.
Алкоголь, стрес, дратівливість до близької людини — зазвичай лише поверхові, а не справжні причини жорстокості. Проте саме вони можуть стати індикаторами, які сигналізують про небезпеку.
Конфлікти й непорозуміння трапляються у будь-якій сім'ї, але інколи вони стають загрозливими для фізичного та психологічного здоров'я людини. Кожного року більше 1 000 000 людей в Україні страждають від різних форм насильства у своїх родинах.

Шановні мешканці Гуляйпільської громади!

Відділ соціального захисту населення Гуляйпільської міської ради рекомендує вам для ознайомлення та відвідування онлайн-курс, який доступний за посиланням https://www.nonviоlence.eci-еra.com. та розрахований на широку аудиторію і має на меті сприяти поширенню обізнаності громадськості про систему заходів, спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству. Відвідувачі курсу отримають розуміння того, які різні форми може мати домашнє насильство, зокрема фізичне, сексуальне, психологічне та економічне. Запропоновані тексти та ілюстрації допоможуть розібратися у причинах і наслідках, що зумовлюють насильство. Курс є корисним для тих, хто постраждав від домашнього насильства, або людей, які стали свідками такого випадку. Цей курс надає детальний опис зусиль, яких можна докласти для реагування на ситуацію домашнього насильства за допомогою наявних державних інструментів та ресурсів.
Перегляньте та розкажіть друзям та знайомим про освітній проект ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ, де ви не лише більше дізнаєтеся про домашнє насильство та його наслідки, але й знайдеш поради, як допомогти іншим. Адже #ТиМожешЦеЗупинити.

З повагою відділ соціального захисту населення
Гуляйпільської міської радиВівторок, 26 Січня 2021 08:45 | Переглядів: 121

Асоціація міст України