Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Червень 2021 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Протидія домашньому насильству

СКАЖИ НІ СУЧАСНОМУ РАБСТВУ!

Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме цього дня 1949 року на 4-й сесії Генасамблеї ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами. Для України документ набрав чинності 15 лютого 1955 року.
Зараз, у наш високотехнологічний і цивілізований вік, рабство здається чимось давно забутим, яке давно пішло в далеке середньовічне минуле. Але, на жаль, це не так. І тепер, досі процвітає у світі торгівля людьми. Метою цього Дня є викорінення таких сучасних форм рабства, як торгівля людьми, сексуальна експлуатація, найгірші форми дитячої праці, примусові шлюби, продаж наречених, передання у спадщину вдів і насильницьке вербування дітей для подальшого використання у збройних конфліктах. За даними ООН, сьогодні у світі близько 40,3 млн. людей є жертвами сучасних форм рабства, включаючи 24,9 млн. жертв примусової праці та 15,4 млн. жертв примусових шлюбів. За оцінками експертів, щорічно майже 2 млн. людей стають «живим товаром». Все це і багато інших форм рабства порушують права людини, принижують її людську гідність і суперечать законам цивілізованого світу. Процеси скасування рабства без широкого міжнародного розголосу, схоже, мають тенденцію повертатися назад. Ця тема не повинна залишатися без уваги і Міжнародний день боротьби за скасування рабства - хороший привід провести об’єктивну самооцінку нинішнього стану людства.
Шановні жителі Гуляйпільської об’єднаної територіальної громади !
З метою підвищення Вашої обізнаності щодо розпізнавання ризикованих пропозицій, які можуть у подальшому призвести до потрапляння Вас у ситуацію торгівлі людьми, та відпрацювання навичок безпечного працевлаштування рекомендуємо в ігровій формі прийняти участь в інтерактивному дуже цікавому та повчальному онлайн-квесті «Шукаєте роботу? Ви можете потрапити в рабство!» за посиланням: https://www.quest.stoptrafficking.org/start

СКАЖИ НІ СУЧАСНОМУ РАБСТВУ!

Відділ соціального захисту населення
Гуляйпільської міської радиСереда, 02 Грудня 2020 10:29 | Переглядів: 86

Асоціація міст України