Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Жовтень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Постійні комісії міської ради

 

 

Персональний склад постійних комісії Гуляйпільської міської ради

восьмого скликання

 

1.  Постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку:

1)  Романець Валентина Сергіївна - « Батьківщина »

2)  Тарасенко  Любов Іванівна – Опозиційна платформа «За Життя»

3) Азаров Артем Миколайович  -«Слуга Народу»

4) Філіпченко Валентина Миколаївна –  «Батьківщина»

5) Шингур Леся  Олександрівна – – «Національний корпус»

 

 

2.Постійна комісія з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної політики:

1) Бондарь Олександр Сергійович -«Слуга Народу»

2) Домбровський Валерій Миколайович – «Європейська солідарність»

3) Боговик Микола Михайлович  – Опозиційна платформа «За Життя»

4)Савченко Наталія Іванівна  - «НАШ КРАЙ»

5) Ходус Юрій Григорович    – «НАШ КРАЙ»

 

 

3. Постійна комісія з питань земельних відносин, підприємництва, торгівлі та сфери послуг, охорони навколишнього середовища :

1) Курман Ярослав Сергійович – «НАШ КРАЙ»

2) Бут ВікторАнатолійович  – «Слуга Народу»

3) БобирМикола Васильович – «Порядок»    

4)Синельник Олександр Миколайович-«За майбутнє»

5) Рибалко Надія Миколаївна  –  ОП«За Життя»

 

 

4. Постійна комісія з питань ЖКГ, архітектури та  містобудування:

1) Бут  Дар’я Олексіївна – «Слуга Народу»

2) Скидан Іван Семенович – «НАШ КРАЙ»

3) Гура  Олександр  Петрович –  «Порядок»

4) Власенко Олексій Петрович – «Національний корпус»

5) Білецький Володимир Федорович- «Європейська солідарність»

 

 

5.Постійна комісія з питань освіти, молоді, спорту , культури, медицини та соціального захисту:

1) Клименко Людмила Володимирівна - ОП «За Життя»

2) Лелик Валерій Миколайович – ОП «За Життя»

3) Куликова Ірина Петрівна- ОП «За Життя»

4) Циба Наталія Вікторівна  –  «За майбутнє»

5) Велика Тетяна Олексіївна -«Європейська солідарність»

 

 

План –графік засідань

постійних комісій міської ради

жовтень  2021 року

 

 

         Дата засідання

     Години засідання

 Назва комісії

27.10.2021

              08:00

З питань земельних відносин,підприємництва, торгівлі та сфери послуг, охорони навколишнього середовища

22.10.2021

              14:00

З питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної політики

27.10.2021

              9:00

З питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

27.10.2021

              9:00

З  питань ЖКГ, архітектури та  містобудування

 

22.10.2021

             10 :00

З питань освіти, молоді,спорту, культури, медицини та соціального захисту

 

 

 

Секретар міської ради                                                      Тетяна Зіненко

 

 

Перелік питань на комісії березень.doc

Асоціація міст України