Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Листопад 2021 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Оголошення

Про оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Центр соціальних послуг» Гуляйпільської міської ради

 

ГУЛЯЙПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

21.10.2021

м. Гуляйполе

№ 189

 

Про оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Центр соціальних послуг» Гуляйпільської міської ради

 

Відповідно до ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 2 ст. 13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», виконавчий комітет Гуляйпільської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Оголосити про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Центр соціальних послуг» Гуляйпільської міської ради (далі – конкурсна комісія).
  2. Затвердити текст оголошення про початок формування конкурсної комісії (додається).
  3. Відділу організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради (Світлана КОНОВАЛОВА):

1) оприлюднити оголошення про початок формування конкурсної комісії на офіційному веб – сайті Гуляйпільської міської ради.

2) протягом 10 (десяти) календарних днів після оприлюднення оголошення про початок формування конкурсної комісії здійснити прийняття пропозицій щодо кандидатур до складу конкурсної комісії від суб’єктів надання соціальних послуг, та не пізніше ніж через 15 (п’ятнадцять) календарних днів підготувати пропозиції щодо затвердження персонального складу конкурсної комісії. 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради Олену КАСЬЯНЕНКО.

 

 

Міський голова                                                                                    Сергій ЯРМАК

 

 

Додаток

до рішення виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради

від 21.10.2021 № 189

Оголошення про початок формування конкурсної комісії

 

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» виконавчий комітет Гуляйпільської міської ради оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Центр соціальних послуг» Гуляйпільської міської ради (далі – Центр).

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

1) уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

2) отримувачі соціальних послуг;

3) надавачі соціальних послуг;

4) об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;

5) об’єднання надавачів соціальних послуг;

6) об’єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати з 22 жовтня 2021 року до 29 жовтня 2021 року (включно) КОНОВАЛОВІЙ Світлані Олександрівні – начальнику відділу організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради Запорізької області за адресою: м. Гуляйполе, вул. Шевченка, 1/2, каб. 24, телефон (06145)4-19-81.

 

 

Керуючий справами виконавчого

комітету Гуляйпільської міської ради                        Олена КАСЬЯНЕНКО

П'ятниця, 22 Жовтня 2021 08:36 | Переглядів: 103

Асоціація міст України