Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Вересень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

НОВИНИ

КЗ «Гуляйпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ГМР Заходи з гендерної політики

Година спілкування у 4 класі «Добре і погане у вчинках хлопчиків і дівчаток» (класний керівник Костенко С.А.). Пригадували героїв казок, мультфільмів жіночої і чоловічої статі, визначали позитивні та негативні риси характеру. Діти зробили висновок, що обидві статі подібні тим, що можуть робити як добрі, так і погані вчинки. У них з’являється упевненість, що добрим жити на світі краще, приємніше і веселіше, ніж злим. Бо коли робиш добрі вчинки, поряд обов’язково з’являються добрі друзі! І це не залежить від статі.

У класному колективі 6 класу було проведено конкурс-гру ««Ми одне ціле» (класний керівник Чабаненко Л.Г.). Під час заходу учні були об’єднані у дві команди. Діти показали, що прислухаються і до думки хлопців, і до думки дівчат.

Класний керівник 8 класу Гладкова Ю.В. провела анкетування у класному колективі на тему «Моє ставлення до гендерної рівності». Переважна більшість учнів вважає досягнення гендерної рівності вкрай важливим у житті.

«Коли за справу беремося гуртом, весело і радісно відпочивається разом» –під таким гаслом було проведено захід у 8 класі (керівник Гладкова Ю.В.).

Виховний захід у 9 класі «Що таке гендер» у форматі відкритого діалогу який був присвячений питанням гендерної рівності. Класний керівник Кіреєва О.М. зазначила, що рівність прав жінки та чоловіка закріплено у статті 24 Конституції України. Олена Миколаївна провела короткий історико-правовий екскурс, у ході якого учні дізналися, як у різні епохи люди відстоювали своє право на гендерну рівність. І здебільшого боролися за свої права жінки. Потім разом з учнями розбирали на конкретних прикладах випадки дискримінації за ознакою статі та способи захисту порушених прав відповідно до чинного законодавства. Дискусія була дуже жвавою, усі намагалися не тільки висловити свої думки, а й аргументовано їх відстоювати.

«Спільна праця – задоволення для кожного» – учні 9 класу залюбки разом садили дерева у сільському парку.

 Понеділок, 19 Квітня 2021 08:10 | Переглядів: 41

Асоціація міст України