Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Жовтень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

Про участь у інформаційно- просвітницькій партнерській зустрічі

6-7 вересня 2021 року у м.Дніпро відбувся семінар-тренінг на тему «Основи адвокації для вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб». Захід було проведено в межах програми «Правова підтримка ВПО та органів місцевого самоврядування», Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI», який Благодійний Фонд “Право на захист” реалізує спільно з Український фонд соціальних інвестицій - УФСІ.
Нашу громаду представляли головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Гуляйпільської міської ради Світлана Колесник та фахівець із соціальної роботи КЗ «Центр соціальних послуг» Гуляйпільської міської ради Дар’я Остапенко. До того ж більшість учасників були самі внутрішньо переміщеними особами, тому добре обізнані із труднощами, з якими стикаються ВПО.
Еліна Шишкіна, координаторка з питань адвокації ВПО, та Анастасія Одінцова, юристка з питань адвокації ВПО, поділилися досвідом і розказали, що таке «адвокація» та які її компоненти й етапи. Все - на прикладах успішних адвокаційних ініціатив, що вже реалізував Благодійний фонд «Право на захист» як на національному, так і на місцевому рівнях.
Насьогодні значна кількість проблемних питань для переселенців лягає на плечі саме приймаючих громад.
Однією із основних цілей участі кожного представника-учасника в тренінгу було отримання знань та корисної інформації з проблемного питання. Учасникам було продемонстровано певні алгоритми дій, зокрема на прикладах, які слід враховувати при плануванні адвокаційної діяльності та при проведенні адвокаційної кампанії. Тренінг був зроблений у змішаному, лекційно-практичному форматі й передбачав як отримання учасниками теоретичних знань, так і виконання практичних вправ для кращого розуміння суті адвокаційної діяльності.П'ятниця, 10 Вересня 2021 14:54 | Переглядів: 14

Асоціація міст України