Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Вересень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

НКПВУ

Надзвичайна кредитна програма для відновлення України


Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), співпрацюючи з урядом України, надає фінансування для першої Програми раннього відновлення: багатосекторну кредитну лінію з метою інвестування в раннє відновлення ключових об’єктів інфраструктури в постраждалих областях та задоволення базових потреб, а також  забезпечення належних умов проживання для переселенців та приймаючих громад. Українські приватні та державні інфраструктури, включаючи систему постачання води та електрики, як і освітні та медичні установи вже пошкоджені десятиліттями недофінансування, недбалості та недостатнього догляду продовжують руйнуватися через конфлікт, що триває у Донецькій та Луганській областях.

Кредит в рамках Програми раннього відновлення на суму 200 мільйонів Євро націлений на підтримку багатосекторних інвестиційних схем у муніципальних та соціальних інфраструктурних секторах з метою подолання наслідків конфлікту на Сході України, а також на управління напливом внутрішньо переміщених осіб в інші регіони країни.

Через складність планування та впровадження, ЄІБ попросив міжнародний фонд «Відродження» (розвиток громади) та Програму розвитку ООН про технічну підтримку (розбудова можливостей та підтримка проектного циклу, в тому числі моніторинг). Роль Програми розвитку ООН полягатиме в наданні компетентних ресурсів Підрозділу з технічної підтримки для успішного управління Програмою на регіональному рівні, а також у наданні підтримки під час підготовки та реалізації субпроектів на місцевих урядових рівнях.

Середа, 02 Вересня 2020 16:12 | Переглядів: 145

Асоціація міст України