Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Січень 2022 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Пошук

Новини

Відкриття дитячого стоматологічного відділення в Гуляйполі

Відтепер ми маємо обладнання, якого немає навіть в приватних клініках!
04 січня в Гуляйполе з робочім візитом завітав заступник голови обласної ради Владислав Куценко разом із депутатом обласної ради Вячеславом Колесниковим.
Саме вони підтримали ініціативу завідувачки стоматологічного відділення КНП «Гуляйпільська ЦРЛ» Ольги Кушик щодо створення дитячої стоматології. У результаті було виділено кошти з обласного бюджету у сумі 921 тис.297 грн. на придбання медичного обладнання для створення дитячого стоматологічного відділення КНП «Гуляйпільська міська лікарня» Гуляйпільської міської ради.
«Проблема відсутності дитячого стоматолога піднімалася мешканцями громади неодноразово, адже щоб лікувати зуби маленьких мешканців громади необхідно було їхати до Запоріжжя, - зауважив міський голова Сергій Ярмак. - А таке дороговартісне лікування не кожен може собі дозволити. Тому і вирішили звернутися за допомогою. Дякую голові обласної ради Олені Жук, заступнику голови Владиславу Куценку, всьому депутатському корпусу, які підтримали нашу ідею та виділили майже мільйон на вирішення такої актуальної проблеми як здоров’я дітей».
Розповідаючи про нове обладнання Ольга Кушик запевнила, що нове сучасне обладнання дозволить лікувати зуби дітей у медикаментозному сні – седація.
Це занурення в стан, схожий на дрімоту, поверхневий сон, при якому людина розслаблена та спокійна. Медикаментозне навантаження при седації менше, ніж при загальному наркозі, не впливає на подальше відновлення активної життєдіяльності. Але седація не є заміною місцевої анестезії – знеболюючого уколу. При введенні пацієнта в цей стан локальна анестезія необхідна, укол сприймається як менш болюча процедура.
Завдяки апарату Air Flow проводитиметься профілактика захворювань ротової порожнини, зняття нальоту, лікування поверхневого карієсу без використання бормашини, яку так бояться діти.
Прийом здійснюється за попереднім записом за телефоном (06145) 4 14 49Середа, 05 Січня 2022 13:14 | Переглядів: 293

Асоціація міст України