Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Січень 2022 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Пошук

Новини

Усіх зацікавлених сторін запрошуємо висловити свої пропозиції, які будуть розглянуті при розробці Комплексного плану

Гуляйпільською міською радою прийнято рішення від 24.11.2021 року № 15 «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Гуляйпільської міської територіальної громади Пологівського району Запорізької області».
Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.
На виконання вимог чинного законодавства, з метою врахування громадських інтересів при розробленні Комплексного плану пропонуємо небайдужим мешканцям громади та зацікавленим суб’єктам господарювання подавати свої пропозиції.
Пропозиції можуть стосуватися можливих напрямків розвитку громади, переважних видів використання територій, розміщення окремих об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, промислових майданчиків, проблеми, що потребують вирішення тощо.
Пропозиції можна подавати в письмовій формі до відділу містобудування, архітектури та місцевого економічного розвитку Гуляйпільської міської ради (вул. Шевченка, 15/1, м. Гуляйполе) або на електронну адресу matamergmr@gmail.com до 09 січня 2022 року (включно) із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.
У разі наявності запитань можна звертатися за телефоном: 4-16-10.Вівторок, 04 Січня 2022 11:29 | Переглядів: 259

Асоціація міст України