Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Грудень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

Привітання освітян із професійним святом!

Восени ми відзначаємо День працівників освіти. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашої громади, всієї нашої держави.
Праця педагогів була та залишається складною та важливою. У тому числі й в умовах карантину, коли вчителі змушені постійно шукати нові форми роботи, щоб діти отримували необхідні знання.
Через карантинні обмеження другий рік поспіль міський голова Сергій Ярмак, начальник відділу освіти, молоді та спорту Віктор Науменко, голова Гуляйпільської об’єднаної територіальної організації Профспілки працівників освіти Анатолій Клименко, старости території вітають кожен колектив освітян із професійним святом.
4 роки тому Сергієм Ярмаком була започаткована щорічна педагогічна премія міського голови, щоб стимулювати роботу педагогічних працівників, відзначити за високу результативність праці та перемоги в конкурсах різних рівнів.
У 2021-2022 навчальному році за підготовку Чемпіона України з боксу, переможні виступи юних боксерів нашої громади, першу щорічну премію міського голови у розмірі 5000 гривень призначено тренеру з боксу КЗ «ДЮСШ» Віталію Мансурову.
За ефективний методичний та психологічний супровід дітей з особливими потребами другу щорічну премію в розмірі 4000 гривень призначено директору КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Інні Кущ.
За результативну участь у Всеукраїнських конкурсах третю премію у розмірі 3000 гривень отримала вчитель біології КЗ «Гуляйпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Світлана Загорулько.
Приємно відзначити, що у цьому році лауреатом обласної педагогічної премії у розмірі 10 тисяч гривень стала Віта КОБА, вчитель біології та основ здоров'я КЗ Опорний заклад загальної середньої освіти "Лідер".
Вітаємо призерів! Бажаємо натхненно працювати, втілювати в життя креативні ідеї, а усім працівникам освітянської ниви - йти уперед, перемагати на конкурсах різних рівнів і наступного року стати володарями премії міського голови.П'ятниця, 01 Жовтня 2021 14:44 | Переглядів: 282

Асоціація міст України