Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Жовтень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

До кінця року у Запорізькій області завершать ремонт приймальних відділень 9 опорних лікарень

У Запорізькій області завершується реконструкція приймальних відділень, що проводиться в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Вже повністю відремонтовано п’ять відділень, триває ремонт трьох. В тому числі у приймальних відділеннях Міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги і міської лікарні №9 Запоріжжя.

Хід робіт у лікарні №9 перевірив голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух.

Це одна з найбільших лікарень області — вона обслуговує близько 200 тис. мешканців Дніпровського та Хортицького районів Запоріжжя та надає екстрену медичну допомогу дитячому та дорослому населенню, в тому числі інших районів міста і області. Стаціонарну допомогу отримують щорічно понад 16 тис. хворих.

Зараз 9 міська лікарня функціонує як найбільший центр надання допомоги хворим на COVID 19 в регіоні. В разі необхідності тут можуть розгорнути 260 ліжко-місць, зараз вже лікується 135 хворих на коронавірус. Тож ремонтні роботи ускладнюються тим, що відділення діюче. Втім попри це вже вдалося виконати 85% реконструкції.

На сьогодні в приймальному відділенні облаштували сучасні палати для хворих з підведеним потоковим киснем, приміщення під медичні кабінети, кабінет УЗД. Тривають роботи в хірургічному блоці.

Змінюється не лише зовнішній вигляд відділення, а й філософія його роботи. Це інша логістика надання послуг пацієнтам – всі процедури, які має отримати пацієнт у невідкладному стані, він зможе отримати на одному поверсі – не потрібно буде для діагностики чи операції піднімати людину на інші поверхи. Всі спеціалісти, все обладнання буде сконцентровано у приймальному відділення – це збільшує швидкість обстеження. А чим швидше ставлять діагноз, тим швидше починається лікування.

До кінця року ремонтні роботи будуть завершені в усіх дев’яти приймальних відділеннях, що оновлюють за програмою президента України «Велике Будівництво».

Залишилося ще два в місті Запоріжжі, як бачимо це відділення все завершують цього року. Також тривають роботи в Токмаку – протягом місяця буде завершено, і Енергодар вже здали нещодавно. Це що стосовно саме ремонтних робіт. Далі буде питання із закупівлею обладнання, та облаштуванням приміщень для його розташування, — зазначив голова ЗОДА Олександр Старух.Четвер, 23 Вересня 2021 13:06 | Переглядів: 138

Асоціація міст України