Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Вересень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

ЯКІ інструменти участі та механізми залучення можна застосовувати задля спільного вирішення актуальних для громади проблем?

Громадська організація «Агенція сталого розвитку «Хмарочос», партнер програми DOBRE в Запорізькій області, запрошує жителів Гуляйпільської громади долучитися до онлайн-тренінгу на тему «Інструменти участі».
Захід відбудеться 25-го червня 2021 року о 14.00 годині. Тривалість заходу – 3 години.
Основна мета тренінгу – познайомити жителів громади із сучасними формами прямої демократії, інструментами участі та механізмами залучення, які вони можуть застосовувати задля спільного вирішення актуальних для громади проблем, а також визначити пріоритетні інструменти участі, які громада хоче запровадити та/або поліпшити.
До участі у тренінгу запрошуються всі, кого цікавить можливість брати активну участь в житті Гуляйпільської громади та долучатися до процесів спільного прийняття рішень – представники органів місцевого самоврядування, активні жителі громади, представники громадських організацій, ініціативних груп, молодь громади, всіх, хто прагне змінювати життя своєї громади на краще.
Запрошений тренер – Сергій Омелічкін, експерт у галузі залучення громадськості до прийняття рішень, розвитку та впровадження громадського бюджету, створення місцевих коаліцій та підвищення інституційної спроможності ОГС. Сергій Омелічкін є виконавчим директором ГО «Агенція локальних ініціатив» (м. Харків).
Важливо! Для участі у онлайн-тренінгу необхідно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/SbNSL7EY1hDXDQ76A. Всі зареєстровані учасники отримають посилання для доступу до онлайн-тренінгу.
Дізнатися більше про різноманітні освітні можливості, які пропонує Громадська організація «Агенція сталого розвитку «Хмарочос» у партнерстві з програмою DOBRE в Запорізькій області, ви можете на сторінці проєкту “Голос громади в місцевому самоврядуванні” https://www.facebook.com/dobre.zp
Станьте тією зміною, яку хочете бачити в своїй громаді!
Онлайн-тренінг відбувається у рамках проєкту "Голос громади у місцевому самоврядуванні", компоненту Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). У Запорізькій області виконавцем проєкту "Голос громади у місцевому самоврядуванні" є Агенція сталого розвитку "Хмарочос" у партнерстві із ГО "Культпрожектор" та ГО "УкрПростір".


Середа, 23 Червня 2021 15:48 | Переглядів: 233

Асоціація міст України