Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Червень 2021 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Новини

ІНСТРУМЕНТИ УЧАСТІ ДЛЯ ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Громадська організація «Агенція сталого розвитку «Хмарочос», партнер програми DOBRE в Запорізькій області, запрошує жителів Гуляйпільської громади долучитися до онлайн-тренінгу на тему «Інструменти участі».
Захід відбудеться 8-го червня 2021 року о 14.00 годині.
Тривалість заходу – 3 години.
Основна мета тренінгу – познайомити жителів громади із сучасними формами прямої демократії, інструментами участі та механізмами залучення, які вони можуть застосовувати задля спільного вирішення актуальних для громади проблем.
До участі у тренінгу запрошуються всі, кого цікавить можливість брати активну участь в житті Гуляйпільської громади та долучатися до процесів спільного прийняття рішень – активних жителів громади, представників громадських організацій, ініціативних груп, молодь громади, всіх, хто прагне змінювати життя своєї громади на краще.
Учасники тренінгу дізнаються більше:
➡ про сучасні форми прямої демократії, види інструментів участі та механізмів залучення
➡ про ефективні способи їх використання задля вирішення актуальних локальних проблем
➡ про Статут територіальної громади
На учасників тренінгу чекають лекторій, інтерактивні форми роботи, дискусії та обговорення, а також презентація успішних прикладів використання інструментів участі.
Запрошений тренер – Сергій Омелічкін, експерт у галузі залучення громадськості до прийняття рішень, розвитку та впровадження громадського бюджету, створення місцевих коаліцій та підвищення інституційної спроможності ОГС. Сергій Омелічкін є виконавчим директором ГО «Агенція локальних ініціатив» (м. Харків).
Важливо Для участі у онлайн-тренінгу необхідно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/UmVyBx7Ast1m9jHp8.
Всі зареєстровані учасники отримають посилання для доступу до онлайн-тренінгу.
Долучайтеся до фейсбук-події: https://www.facebook.com/events/1150237428830725/
* * *
Онлайн-тренінг відбувається у рамках проєкту "Голос громади у місцевому самоврядуванні", компоненту Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). У Запорізькій області виконавцем проєкту "Голос громади у місцевому самоврядуванні" є Агенція сталого розвитку "Хмарочос" у партнерстві із ГО "Культпрожектор" та ГО "УкрПростір".Понеділок, 07 Червня 2021 14:25 | Переглядів: 70

Асоціація міст України