Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Червень 2021 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Новини

Відділення соціальної роботи КЗ «Центр соціальних служб» ГМР інформує

 

З метою здійснення перевірки умов проживання прийомних родин, в яких виховуються діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування, протягом тижня заступником директора – завідувачем відділення соціальної роботи Центру спільно з головним спеціалістом служби у справах дітей ГМР відвідано 9 прийомних сімей (в яких виховується 16 дітей) 1 родину (в якій 2 дітей під опікою). Родинам надано консультації щодо особливостей розвитку сім'ї та сімейних стосунків, створення позитивного психологічного
клімату, попередження конфліктів між членами сім'ї; з питань психологічного здоров'я та поліпшення взаємин з навколишнім соціальним середовищем тощо.

До відділення соціальної роботи надійшло повідомлення щодо 3 сімей, в яких 2 жінки та 1 чоловік потерпає від домашнього насилля. Психологом проведена робота по відпрацюванню вищезазначених повідомлень. Постраждалим особам запропонована психологічна підтримка, надано соціально-психологічні послуги, а також, усім учасникам конфліктів роз’яснено норми чинного законодавства щодо запобігання та протидії домашнього насильства. Робота з сім᾽ями продовжується.
Нагадуємо, що на базі нашого Центру надається БЕЗОПЛАТНА психологічна допомога сім᾽ям та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах. Зауважуємо, що вся інформація отримана від Вас повністю КОНФІДЕНЦІЙНА та не підлягає розголошенню.
Фахівцем із соціальної роботи спільно з спеціалістами служби у справах дітей ГМР відвідано нововиявлені сім᾽ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Під час візиту було встановлено, що, нажаль, не всі батьки підтримують належні санітарно-гігієнічні умови проживання. При відвідуванні сімей з’ясовано, що основними проблемами батьків є: зловживання алкогольними напоями, безробіття, низький рівень виховного батьківського потенціалу, неналежне виконання батьківських обов’язків, конфлікти у родині. Дані родини занесено на облік сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та надано послугу соціального супроводу.
Родина гр.Б. маючи позитивну динаміку в подоланні складних життєвих обставинах та створивши належні умови для виховання та утримання неповнолітньої дитини, повернула її до постійного місця проживання з КЗ «Пологівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» ЗОР.
Родина гр.Я. через постійні матеріальні труднощі перебувала в складних життєвих обставинах, наразі знайшла постійне місце роботи та має стабільний дохід завдяки своїй праці, а не лише за рахунок державних соціальних допомог.
Багатодітна родина гр.С. через малозабезпеченість не мала змоги придбати дитячі речі, тому їй надано гуманітарну допомогу у вигляді речей бувших у вжитку.
Дорослі члени родини В., де існував ризик вилучення 3 дітей через систематичне зловживання батьками спиртними напоями за рекомендацією фахівця із соціальної роботи звернулися до лікаря з метою консультації щодо подальшого лікування алкогольної залежності. Особи не заперечували факт залежності та успішно пройшли лікування з даної проблеми і створили належні умови для проживання та виховання неповнолітніх дітей. На даний момент родина В. має позитивну динаміку в подоланні складних життєвих обставин.

Це наведений приклад невеликої частини наших спільних з сім᾽ями досягнень за звітний період. Головним завданням працівників нашого відділення - бути помічником для кожної родини, яка потребує допомоги. Насамперед для сімей, які ризикують потрапити у складні життєві обставини внаслідок втрати роботи членами сім’ї, інвалідності, тяжкого захворювання, насильства над дітьми, розлучення, повернення одного з батьків після відбування покарання в місцях позбавлення волі, неналежного виконання батьківських обов’язків та різних чинників, які порушують нормальний ритм життєдіяльності.
Загалом протягом звітного періоду охоплено роботою 22 сім᾽ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та 1 особа, яка опинилася в складних життєвих обставинах.
Окрім того, на базі Центру систематично проводиться робота з різними категоріями отримувачів соціальних послуг.
Вкотре наголошуємо - якщо ви або члени вашої сім’ї потрапили в складні життєві обставини ЗВЕРТАЙТЕСЯ до нашого Центру, який знаходиться за адресою : м.Гуляйполе, вул.Соборна, 107, або за телефоном «гарячої лінії» (06145) 4 12 65, який працює щоденно, крім вихідних, понеділок - четвер з 8.00 до 17.00, п᾽ятниця з 8.00 до 15.45

 П'ятниця, 14 Травня 2021 13:01 | Переглядів: 184

Асоціація міст України