Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Травень 2021 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Пошук

Новини

Соціальна підтримка сімей, які опинилися в кризових ситуаціях

Комунальний заклад «Центр соціальних послуг» Гуляйпільської міської ради інформує про проведену роботу протягом 19 - 30 квітня 2021 року.

У відділенні соціальної допомоги вдома КЗ «Центр соціальних послуг» Гуляйпільської міської ради послугу догляду вдома на протязі тижня отримували 574 громадян. Це і придбання та доставка медикаментів, допомога в дотриманні особистої гігієни, приготування їжі, прибирання приміщення, прання білизни, оформлення та своєчасне подання документів на отримання різних видів соціальної допомоги, оплата комунальних платежів, прибирання житла, обробіток присадибних ділянок одиноким з 4-5 групою рухової активності.

Протягом звітного періоду до відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги звернулося 9 громадян з метою отримання гуманітарної допомоги, а саме речей бувших у вжитку, 45 осіб з послуг по ремонту та пошиттю одягу, 107 осіб скористались перукарськими послугами.
Звертаємо Вашу увагу, що в нашому Центрі функціонує «Банк одягу». Тож запрошуємо мешканців Гуляйпільської міської, Воздвижівської та Малинівської сільських ОТГ, які потребують гуманітарної допомоги БЕЗКОШТОВНО отримати одяг та взуття, бувших у вжитку. Речі можна підібрати на людину любого віку - як для ДІТЕЙ, так і для ДОРОСЛИХ.
ДО УВАГИ громадян, які хочуть допомогти нужденним, Ви можете принести до нашого Центру одяг та взуття, які будуть у хорошому стані, чисті, не подерті та без плям. Можна віддавати одяг будь-якої сезонності, є потреба як в чоловічих та жіночих, так і дитячих речах.

Протягом звітного періоду працівниками відділення соціальної роботи:
- з метою перевірки цільового використання державної соціальної допомоги фахівцем із соціальної роботи відвідано та складено акт обстеження матеріально побутових умов 5 родин. В результаті оцінки вияснилося, що всі вищезазначені родини використовують виплати за призначенням;
- комісією у складі фахівців із соціальної роботи, поліцейського офіцера Гуляйпільської ОТГ та головного спеціаліста служби у справах дітей Гуляйпільської міської ради, з дотриманням усіх карантинних заходів, здійснено відвідування 3 багатодітних сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах (територія Гуляйпільської ОТГ), з метою перевірки забезпечення належних умов проживання та утримання дітей в даних сім᾽ях, попередження та профілактики негативних явищ серед дорослих та молоді. З родинами проведено бесіди щодо ведення здорового способу життя, раціонального використання коштів сімейного бюджету, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. Родини занесені на облік сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, робота з ними продовжується.
- психологом відділення виявлено та проведено оцінку потреб 6 родин, в яких зафіксовано випадок домашнього насильства. Постраждалим особам запропонована психологічна підтримка, надано соціально-психологічні послуги. А також, проведена інформаційно-просвітницька робота з усіма членами сім᾽ї, стосовно наслідків насильства та шляхів їх запобігання.
ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! На базі нашого Центру надається БЕЗОПЛАТНА психологічна допомога сім᾽ям та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах. Зауважуємо, що вся інформація отримана від Вас повністю КОНФІДЕНЦІЙНА та не підлягає розголошенню.
- з метою розвитку та впровадження послуги патронату над дитиною у області, Запорізьким обласним центром соціальних служб 28-29 квітня 2021 року проводився дводенний навчальний семінар-тренінг: «Послуга сімейного патронату: пошук та первинний відбір кандидатів у патронатні вихователі» у якому приймала участь фахівець із соціальної роботи відповідальна за даний напрямок роботи;
- психолог та фахівець із соціальної роботи пройшли онлайн-навчання Запорізького РЦПК за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Дотримання прав людини та протидія дискримінації";
- забезпечено соціальний супровід 9 прийомних сімей, в яких виховується 16 дітей. З прийомним батькам працює начальник відділення соціальної роботи, яка проводить систематичну роботу з сім᾽ями шляхом надання комплексу соціальних послуг.

Окрім вищезазначеного, спеціалістами відділення систематично проводиться робота з різними категоріями отримувачів соціальних послуг, як на базі Центру, так і дистанційно.

Загалом протягом звітного періоду охоплено роботою 17 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та 1 особа, яка опинилася в складних життєвих обставинах.

За додатковою інформацією зверніться до нашого Центру, який знаходиться за адресою : м.Гуляйполе, вул.Соборна, 107, або за телефоном «гарячої лінії» (06145) 4 12 65, який працює щоденно, крім вихідних, понеділок - четвер з 8.00 до 17.00, п᾽ятниця з 8.00 до 15.45П'ятниця, 30 Квітня 2021 12:12 | Переглядів: 129

Асоціація міст України