Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Жовтень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Громадські слухання

Оголошення про проведення громадських слухань проєкту Стратегії розвитку Гуляйпільської міської територіальної громади на період до 2027 року

Відповідно до розпорядження міського голови від 28.08.2021 № 139 «Про проведення громадських слухань з обговорення проєкту Стратегії розвитку Гуляйпільської міської територіальної громади на період до 2027 року», виконавчий комітет Гуляйпільської міської ради оголошує процедуру громадських обговорень та врахування пропозицій громадськості щодо проєкту Стратегії розвитку Гуляйпільської міської територіальної громади на період до 2027 року (далі – проєкту Стратегії). Триватиме дана процедура з 06 вересня 2021 року по 05 жовтня 2021 року включно!
Важливо почути думку кожного мешканця громади, який хоче долучитись до публічного громадського обговорення, з приводу стратегічного аналізу, стратегічних напрямів та цілей, що визначені у цьому стратегічно важливому документі.
Основна інформація розміщена на сторінці офіційного сайту Гуляйпільської міської ради в підрозділі «Стратегія Гуляйпільської ОТГ» розділу «СТРАТЕГІЧНІ ДОКУМЕНТИ».
Крім електронного варіанту, з автентичною копією документу можна ознайомитись у вільному доступі протягом робочого часу в загальнодоступних місцях громади, а саме:
- у відділі містобудування, архітектури та місцевого економічного розвитку Гуляйпільської міської ради (м. Гуляйполе, вул. Шевченка,15/1, II пов.);
- у старостинських адміністративних приміщеннях громади (с. Гуляйпільське, с. Успенівка, с. Темирівка, с. Новомиколаївка, с. Червоне, с. Рівнопілля, сел. Залізничне, с. Дорожнянка);
- у приміщенні управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради (м. Гуляйполе, вул. Соборна, 107 б);
- у приміщенні центральної бібліотеки (м. Гуляйполе, пл. Героїв України, 2, 2-й поверх КСК «Сучасник»).
Просимо всі зауваження та пропозиції громадськості до проєкту Стратегії від мешканців Гуляйпільської міської територіальної громади надсилати на електронну адресу: matamergmr@gmail.com з приписом – «пропозиції до Стратегії».
Заплановані громадські слухання – з урахуванням карантинних обмежень згідно графіку, визначеному у розпорядженні міського голови від 28.08.2021 № 139 «Про проведення громадських слухань з обговорення проєкту Стратегії розвитку Гуляйпільської міської територіальної громади на період до 2027 року».
Відповідальною особо за опрацювання зауважень та пропозицій громадськості щодо проєкту Стратегії, які надходитимуть від мешканців Гуляйпільської міської територіальної громади, визначено начальника відділу містобудування, архітектури та місцевого економічного розвитку Гуляйпільської міської ради Анжелу ПОЛТАВЕЦЬ.
Нагадуємо, що підготовка цього важливого стратегічного документа відбувалась за участю представників органів місцевого самоврядування, громадських активістів, фахівців та експертної підтримки консультантів Програми DOBRE.
У результаті стратегічного планування розвитку, Гуляйпільська міська територіальна громада отримає документ, завдяки якому зможе раціонально організовувати свою діяльність та ефективно розподіляти ресурси.

 

 

 

 

Понеділок, 06 Вересня 2021 17:05 | Переглядів: 231

Асоціація міст України