Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Липень 2021 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Електронні петиції

Шановні відвідувачі. Перед переходом до надання петиції, будь ласка, уважно прочитайте ПОРЯДОК розгляду електронної петиції, адресованої Гуляйпільській міській раді та її виконавчому комітету

 

В Петиції має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, адресу електронної пошти автора (ініціатора) Петиції, викладено суть звернення, а в заголовку Петиції зазначено її короткий зміст.

У випадку реєстрації користувачем замість прізвища, імені та по батькові псевдонімів, прізвиськ або ініціалів прізвища, такі петиції модератором не будуть оприлюднюватися та не допускатимуться до збору підписів.

Петиція оприлюднюється на Веб-сайті після перевірки системним адміністратором виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради на відповідність вимогам даного Порядку протягом двох робочих днів з дня надсилання її автором (ініціатором).

У разі невідповідності Петиції встановленим вимогам оприлюднення такої Петиції не здійснюється, про що повідомляється автору (ініціатору) не пізніше строку, встановленого для оприлюднення, засобами зв’язку, вказаними під час реєстрації.

Неправдиві відомості, подані автором (ініціатором) Петиції, громадським об’єднанням, яке здійснювало збір підписів на підтримку відповідної Петиції є підставою для відмови в її оприлюдненні або для виключення з режиму оприлюднення. Окрім цього, не оприлюднюється та не розглядається Петиція, яка містить нецензурну лексику та лайливі вислови, про що у дводенний строк від дня її надходження повідомляється автору (ініціатору) Петиції.

Повторні Петиції або такі, що містять питання, порушені в Петиціях, збір підписів за підтримку яких триває, не оприлюднюються.

Автор (ініціатор) Петиції, щодо якої отримано відмову, може виправити Петицію і подати її повторно відповідно до цього Порядку.

Дата оприлюднення Петиції на Веб-сайті є датою початку збору підписів на її підтримку.

Особа яка бажає висловити свою позицію щодо Петиції, реєструється на Веб-сайті відповідно до вимог ст. 5 Закону України “Про звернення громадян” та активує позначку «Підписати» під обраною ним Петицією.

 

 

Завантажити повний текст ПОРЯДКУ розгляду електронної петиції, адресованої Гуляйпільській міській раді та її виконавчому комітету

 

 

+Створити петицію

Асоціація міст України