Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Календар

« Січень 2019 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Вакансії

Конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу містобудування, архітектури, розвитку інфраструктури та інвестицій

ГУЛЯЙПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

12.07.2017р. м. Гуляйполе                                                                       № 32-к

Про оголошення конкурсу
на зайняття вакантної посади

 

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», ч.2 ст.23 Закону України «Про державну службу», п.2 постанови Кабінету міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», постанови Кабінету міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»:

 

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу містобудування, архітектури, розвитку інфраструктури та інвестицій виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради.
2. Опублікувати оголошення про проведення конкурсу згідно додатку № 1.

 

 

 

Міський голова                                                                                           С.О. Ярмак

 

 

Додаток № 1
до розпорядження міського голови
від ______________ № ________

 

Оголошення
про проведення конкурсу

 

       Відповідно до розпорядження міського голови Гуляйпільської міської ради від 12.07.2017 року № 32к, виконавчий комітет Гуляйпільської міської ради, який розташований у м. Гуляйполе Запорізької області, по вул. Шевченко, буд. 15, прим. 2, (тел. 0614541981) оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника відділу містобудування, архітектури, розвитку інфраструктури та інвестицій виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради за вищевказаним телефоном або на особистому прийомі у кабінеті № 6.
      Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта економічного або технічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування та/або державній службі на керівних посадах не менше 3 років або загальний стаж роботи за фахом на посадах в органах місцевого самоврядування та/або державній службі, інших сферах господарювання в галузі економіки, містобудування, архітектури не менше 5 років.
    Термін прийняття документів: протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення на офіційному сайті Гуляйпільської міської ради за посиланням: http://gpmrada.gov.ua/vakansii/.
      Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради, такі документи:
заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
копію документа, який посвідчує особу;
копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).
     Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.
    Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 

 

 

 

Міський голова                                                            С.О.Ярмак

Середа, 12 Липня 2017 08:45 | Переглядів: 401