Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Вересень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Вакансії

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КУ«ГУЛЯЙПІЛЬСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ» ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до Закону України  «Про культуру» виконавчий комітет Гуляйпільської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КУ «Гуляйпільський краєзнавчий музей» Гуляйпільської міської ради, що знаходиться за адресою: вул.Соборна, 73, м. Гуляйполе, Запорізька обл.,70202.

Документи на учать у конкурсі приймаються з 15 вересня 2020 року до 15 жовтня 2020 року.

Початок формування конкурсної комісії з 16 вересня 2020 року.

Конкурсний добір починається 16 вересня 2020 року та закінчується не пізніше 16 листопада 2020 року.

Умови проведення конкурсу

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість.

Представники засобів масової інформації та громадськість мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку установи на один і п’ять років.

 

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів для участі в конкурсі:

- повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи у сфері культури не менше п’яти років;

- володіння державною мовою;

- здатність за своїми діловими, моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 

До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

- визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

- мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькими особами або членом сім’ї керівників органу управління.

 

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), контактний номер телефона та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію паспорта, копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційних листа довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- копію трудової книжки.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси Гуляйпільської міської ради: вул. Шевченка, 15, м. Гуляйполе, Запорізька обл., 70202, телефон: (06145) 41879, електронна адреса: rada@gpmrada.gov.ua поміткою «документи на участь у конкурсі».

Перелік документів є вичерпним. Особи можуть надавати інші документи, які, на їх думку, підтверджують професійні чи моральні якості. Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.

Відповідно до пункту 9 статті 25 Закону України «Про культуру» для публічної презентації кандидати мають підготувати проекти програм розвитку КУ «Гуляйпільський краєзнавчий музей» Гуляйпільської міської ради на один і п'ять років, у яких повинні бути чітко відображені заходи, які вживатимуться кандидатом на посаду, для вирішення проблем закладу, а також заходи, що будуть вживатися з метою забезпечення фінансово-господарської стійкості установи та підвищення ефективності його діяльності.

Вівторок, 15 Вересня 2020 10:03 | Переглядів: 324

Асоціація міст України