Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Вакансії

Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника КНП «Гуляйпільський ЦПМСД» Гуляйпільської міської ради (директора)

Відповідно до рішення виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради від 26.04.2019 р. № 42 «Про створення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника КНП «Гуляйпільський ЦПМСД» Гуляйпільської міської ради (директора)», керуючись рішенням виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради від 11.04.2019 р. № 39, конкурсна комісія оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника КНП «Гуляйпільський ЦПМСД» Гуляйпільської міської ради (директора).

          Комунальне некомерційне підприємство «Гуляйпільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гуляйпільської міської ради, знаходиться у м. Гуляйполе, вул. Соборна, 105 та здійснює діяльність за напрямом загальної лікарської практики. Ознайомитись зі Статутом, детальною структурою та кошторисним призначенням для фінансового забезпечення можливо за посиланням: http://gpmrada.gov.ua/struktura_pmsd/

 Прийом документів триватиме з 07 травня 2019 р. та закінчується 24 травня 2019 р. о 16:00.

Документи приймаються за адресою: м. Гуляйполе, вул. Шевченка, буд. 15, прим. 2, кабінет № 7., тел. 0614541495, e-mail: rada@gpmrada.gov.ua.

 Основні кваліфікаційні вимогами до претендентів викладені у наказі МОЗ України від 31.10.2018 № 1977 «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров'я»", ознайомитись з ними можливо за посиланям: http://moz.gov.ua/article/ministry-mandates/nakaz-moz-ukraini-vid-31102018--1977-pro-vnesennja-zmin-do-dovidnika-kvalifikacijnih-harakteristik-profesij-pracivnikiv-vipusk-78-ohorona-zdorovja

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради, такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за встановленою формою;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;

         11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;

         12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції».

 

Вимоги до конкурсної пропозиції:

Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

- план реформування закладу протягом одного року;

- заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

- пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

- пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

 

 Умови оплати праці та тривалість основної і додаткових відпусток визначаються за угодою Сторін та закріплюються у контракті.

За виконання обов’язків, передбачених контрактом, керівнику КНП «Гуляйпільський ЦПМСД» Гуляйпільської міської ради (директору), нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці виходячи з установлених:

-  посадового окладу, визначеного за відповідним тарифним розрядом Єдиної тарифної сітки;

-  підвищень посадового окладу (за наявність кваліфікаційної категорії, за роботу у шкідливих та важких умовах);

-  надбавок (за вислугу років, високі досягнення у праці, почесне звання тощо);

-  доплат (за науковий ступінь тощо);

-  премії, розміри якої залежать від особистого внеску в загальні результати роботи закладу. Розмір премії встановлюється відповідно до положення про преміювання за погодженням з Органом управління майном;

-  допомоги на оздоровлення у розмірі посадового окладу під час надання основної щорічної відпустки;

-  матеріальної допомоги у сумі не більше ніж один посадовий оклад на рік, крім матеріальної допомоги на поховання.

 

Форма контракту з керівником КНП «Гуляйпільський ЦПМСД» Гуляйпільської міської ради (директора) є типовою і затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 64. З істотними умовами контракту можна ознайомитись за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/642-2014-%D0%BF.

        

         Проведення конкурсу відбудеться 04.06.2019 р., в Залі засідань Гуляйпільської міської ради, за адресою: м. Гуляйполе, вул. Шевченка, буд. 15, прим. 2. У разі зміни дати та місця проведення конкурсу буде повідомлено конкурсною комісією додатково.

        

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, істотних умов контракту та умов оплати праці надається юридичним відділом виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради за вищевказаним телефоном або на особистому прийомі у кабінеті № 7.

 

Вівторок, 07 Травня 2019 08:40 | Переглядів: 500

Асоціація міст України