Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Вакансії

Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста-землевпорядника відділу земельних ресурсів виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради

 

ГУЛЯЙПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

   15.04.2019

м. Гуляйполе

              № 51K_

 

Про оголошення конкурсу

на зайняття вакантної посади

 

                Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001 р. № 2493-III, частини 2 статті 23 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889-VIII, пункту 2 постанови Кабінету міністрів України від 25.03.2016 р. № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», постанови Кабінету міністрів України від 15.02.2002 р. № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», розпорядження міського голови від 05.07.2017 р. № 38 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради» зі змінами та доповненнями:

 

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста-землевпорядника відділу земельних ресурсів виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради, згідно з додатком до розпорядження.

2. Опублікувати оголошення про проведення конкурсу в газеті «Актуальний погляд» або поширити оголошення через інші офіційні засоби масової інформації згідно з додатком.

 

 

 

 

 

Міський голова

С. ЯРМАК

 

 

 

Додаток

до розпорядження міського голови

від ______________ № ________

 

Оголошення

про проведення конкурсу

 

Відповідно до розпорядження міського голови Гуляйпільської міської ради від 15.04.2019 р. № 51к, виконавчий комітет Гуляйпільської міської ради, який розташований у м. Гуляйполе Запорізької області, по вул. Шевченка, буд. 15, прим. 2, (тел. 0614541981) оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста-землевпорядника відділу земельних ресурсів виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради за вищевказаним телефоном або на особистому прийомі у кабінеті № 6.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Термін прийняття документів: протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу, шляхом опублікування оголошення про проведення конкурсу в газеті «Актуальний погляд» або поширення його через інші офіційні засоби масової інформації.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради, такі документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Оголошення про проведення конкурсу додатково опубліковано на офіційному веб-сайті Гуляйпільської міської ради за посиланням: http://gpmrada.gov.ua/vakansii/.

 

 

 

 

Міський голова

С. ЯРМАК

 

 

Четвер, 18 Квітня 2019 13:40 | Переглядів: 511

Асоціація міст України