Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Вакансії

Відділ освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад директора та фахівців (вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, практичного психолога, вчителя лікувальної фізкультури) КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ІНКЛ

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексу законів про працю України, Господарського кодексу України, Закону України «Про освіту», враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»», рішення сесії Гуляйпільської міської ради від 21.03.2018 року №16 «Про затвердження Порядку призначення на посаду директора та фахівців КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» відділ освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад директора та фахівців (вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, практичного психолога, вчителя лікувальної фізкультури) КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, що знаходиться за адресою: Запорізька обл., м. Гуляйполе, вул. Цвітна, 8.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» та кваліфікація логопед, сурдопедагог, олігофренопедагог, тифлопедагог, практичний психолог, вчитель лікувальної фізкультури; досвід корекційно-розвиткової роботи з дітьми та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

         Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву про участь у конкурсі, автобіографію, особовий листок з обліку кадрів, заповнену особову картку (форма П-2), дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу (паспорт), копію трудової книжки, згоду на збір та обробку персональних даних.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Засідання конкурсної комісії відбудеться через 30 календарних днів з дня опублікування інформації.

Кандидати подають документи, особисто протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення до відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради за адресою: 70200,  Запорізька обл., м. Гуляйполе, вул. Пологівський шлях, 28, у робочі дні з 08 до 16 години.

Додаткову інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати за тел. 4-14-82.

Четвер, 19 Квітня 2018 09:17 | Переглядів: 555

Асоціація міст України