Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Грудень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Сільське господарство

До уваги громадян, які мають від 10 бджолосімей

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 395 Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та перероблення сільськогосподарської продукції.

Відповідно до даного Порядку отримувачами бюджетних коштів є суб’єкти господарювання - юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи - підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства, що провадять діяльність у галузі тваринництва та бджільництва (далі - суб’єкти господарювання), а також фізичні особи, у яких наявні бджолосім’ї.

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають за місцезнаходженням пасіки до Гуляйпільської міської ради до 1 жовтня поточного року такі документи:

-         копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

-         копію рішення про державну реєстрацію потужності;

-         копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (лише суб’єкти господарювання);

-         копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);

-         копію паспорта громадянина України (фізичні особи);

-         довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (лише суб’єкти господарювання);

-         копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (лише суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);

-         довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи - підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Тобто громадяни, які утримують 10 і більше бджолосімей мають можливість отримати від держави у 2020 році по 200 грн. за кожну бджолосім’ю, за умови якщо вони до 01.10.2020 подадуть до міської ради заяву з відповідними додатками.

       

Для отримання дотації власнику бджолосімей необхідно підготувати наступний пакет документів:

  1. Копію паспорта громадянина України та копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
  2. Копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
  3. Копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  4. Копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  5. Довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів.

 

Для отримання ветеринарно-санітарного паспорта пасіки власнику пасіки необхідно звернутися до районного управління ветеринарної медицини.

Для отримання рішення про державну реєстрацію потужності власнику пасіки необхідно звернутися до Гуляйпільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області із заявою встановленої форми.

Для отримання довідки Гуляйпільської міської ради про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів, необхідно спочатку зареєструвати пасіку у міській раді подавши відповідну заяву та забезпечити обстеження пасіки працівниками міської ради для підтвердження наявності бджолосімей на момент подання заяви на отримання дотації.

Після формування повного пакета документів, для отримання дотації, необхідно до 01.10.2020 звернутись до Гуляйпільської міської ради з відповідною заявою.Четвер, 27 Серпня 2020 16:05 | Переглядів: 92

Асоціація міст України