Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Грудень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Рішення міської ради

П'ятидесята сесія, позачергова

Рішення №1. Про внесення змін та доповнень до рішень Гуляйпільської міської ради від 16.12.2019 року № 2 «Про затвердження програм соціально-економічного та культурного розвитку території Гуляйпільської міської територіальної громади, цільових програм з інших питань

Рішення №2. Про внесення змін та доповнень до рішення Гуляйпільської міської ради від 26.02.2020 року № 22 «Про затвердження програми компенсації пільгових перевезень автомобільним транспортом на міських та приміських маршрутах загального користування Гуляйпільської міської територіальної громади на 2020 рік

Рішення №3. Про внесення змін та доповнень до рішення Гуляйпільської міської ради від 12.03.2018 року № 3 «Про затвердження програми «Розвиток житлово-комунального господарства Гуляйпільської міської територіальної громади на 2018–2020 роки»

Рішення №4. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 18.01.2018 року № 2 «Про затвердження Переліку об’єктів права комунальної власності Гуляйпільської міської територіальної громади

Рішення №5. Про внесення змін та доповнень до рішення Гуляйпільської міської ради від 16.12.2019 року № 8 «Про затвердження програм у сфері житлово-комунального господарства

Рішення №6. Про безоплатне прийняття нерухомого майна до комунальної власності Гуляйпільської міської територіальної громади

Рішення №7. Про безоплатне прийняття індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад району до комунальної власності Гуляйпільської міської територіальної громади

Рішення №8. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 24.12.2019 року № 1 «Про бюджет Гуляйпільської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

Пояснювальна записка

Додаток 1.xls

Додаток 2.xls

Додаток 3.xls

Додаток 5,6,7.xls

Рішення №9. Про затвердження структури та штатної чисельності КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ГУЛЯЙПІЛЬСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ» ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2020-2021 навчальний рік

Рішення №10. Про прийняття до комунальної власності Гуляйпільскьої міської територіальної громади окремо індивідуально визначеного рухомого майна

Рішення №11. Про призначення виконуючого обов’язки директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гуляйпільської міської ради

Рішення №12. Про фактичну мережу та організацію діяльності закладiв та установ освіти Гуляйпільської міської ради в 2020/2021 навчальному році станом на 01.09.2020 року

12_ додатки мережа 2020 на 05.09.2020.xlsx

Рішення №13. Про уповноваження посадових осіб

Рішення №14. Про розгляд заяв до міського голови Ярмака С.О. про надання матеріальної допомоги на лікування

Рішення №15. Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунальної власності, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону

Рішення №16.Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Жовніренко Н.І.

Рішення №17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Чимбарьовій В.В.

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Фещенку С.С.

Рішення №19. Про внесення змін до договору оренди землі

Рішення №20. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Буряк Н.І.

Рішення №21. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Штефко М.М.

Рішення №22. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Кузменко О.М

Рішення №23. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Горпиничу Ю.П.

Рішення №24. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Сафронову С.М.

Рішення №25. Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Ковальчук Н.П.

Рішення №26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Солянику Г.О.

Рішення №27. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Миргороді І.О.

Рішення №28. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Вовку С.І.

Рішення №29. Про резервування земельної ділянки для надання у власність учасникам бойових дій

Рішення №30. Про зняття з обліку земельної ділянки Борисенко В.В.

Рішення №31. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки

Рішення №32. Про надання в постійне користування земельної ділянки КП "Комунсервіс" Гуляйпільської міської ради Запорізької області

Рішення №33. Про передачу у власність земельної ділянки громадянам Чаялу Ю.І. та Чаяло А.І.

Рішення №34. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою філії - Запорізького обласного управління Акціонерного товариства «Ощадбанк»

Рішення №35. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки комунальної власності з Карпєкіним А.М.

Рішення №36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Сові Н.П.

Рішення №37. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Плотці І.І.

Рішення №38. Про надання дозволу на складання технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення ТОВ «АГРАРНИЙ ДІМ»

Рішення №39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Зражевській О.Л.

Рішення №40. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Гаркуші В.В.

Рішення №41. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Тутову В.В.

Рішення №42. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки

Рішення №43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Сахну В.П.

Рішення №44. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Буряченку С.І.

Рішення №45. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки

Рішення №46. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Макусі С.Г.

Рішення №47. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Чичилу Б.С.

Рішення №48. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Буряку О.М.

Рішення №49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Круглій М.В.

Рішення №50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Шеремету В.М.

Рішення №51. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Биковській С.В.

Рішення №52. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Кузьменко К.В.

Рішення №53. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про земельні ділянки, право на які посвідчено одним державним актом

Рішення №54. Про зняття з обліку земельної ділянки Петрова В.І.

Рішення №55. Про зняття з обліку земельної ділянки Глінкова М.М.

Рішення №56. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Галкіну М. М.

Рішення №57. Про надання дозволу на складання технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення ТОВ «АГРАРНИЙ ДІМ»

Рішення №58. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки

Рішення №59. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки

Рішення №60. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки

Рішення №61. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки

Рішення №62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Насені О.М.

Рішення №63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Бабенко Т.М.

Рішення №64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Насені О.М.

Рішення №65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Насені М.О.

Четвер, 17 Вересня 2020 10:33 | Переглядів: 168

Асоціація міст України