Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Грудень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Рішення міської ради

Сорок дев'ята сесія

Рішення №1. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 24.12.2019 року № 1 «Про бюджет Гуляйпільської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Рішення №2. Про затвердження Статутів закладів загальної середньої освіти Гуляйпільської міської ради

Гуляйпільська ЗОШ Статут 2020 1.doc

Статут ЗОШ 2 2020 1.docx

Статут колегіум Лідер 2020 1.doc

статут СЗОШ 1.docx

статут Успенівка серпень 2020 1.docx

Статут Червоненська ЗОШ 1.docx

Темирівка СТАТУТ 2020 1.doc

Рішення №3. Про затвердження режиму роботи закладів дошкільної освіти Гуляйпільської міської територіальної громади у 2020/2021 навчальному році

Рішення №4. Про організацію харчування здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Гуляйпільської міської ради у 2020/2021 навчальному році

Рішення №5. Про організацію підвозу здобувачів освіти та педагогічних працівників до місця навчання та додому на 2020/2021 навчальний рік

Рішення №6. Про створення груп продовженого дня у закладах загальної середньої освіти Гуляйпільської міської ради у 2020/2021 навчальному році

Рішення №7. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 18.01.2018 р. № 5 «Про затвердження структури виконавчих органів ради та загальної чисельності її виконавчих органів»

Рішення №8. Про утворення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гуляйпільської міської ради

Рішення №9. Про затвердження Порядку призначення на посаду директора, консультантів та психолога комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гуляйпільської міської ради

Рішення №10 Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 27.12.2017 р. № 1 «Про затвердження Положень про виконавчі органи Гуляйпільської міської ради»

Рішення №11. Про внесення змін та доповнень до рішення Гуляйпільської міської ради від 22.12.2017 року № 5 «Про затвердження програм у сфері житлово-комунального господарства»

Рішення №12. Про внесення змін в рішення Гуляйпільської міської ради від 16.12.2019 №11 «Про затвердження програми «Поховання самотніх громадян на території Гуляйпільської міської територіальної громади на 2020 рік»

Рішення №13. Про внесення змін та доповнень до рішення Гуляйпільської міської ради від 16.12.2019 року № 8 «Про затвердження програм у сфері житлово-комунального господарства»

Рішення №14. Про розгляд заяв до міського голови Ярмака С.О. про надання матеріальної допомоги на лікування

Рішення №15. Про зняття з обліку земельної ділянки Городової О.В.

Рішення №16. Про зняття з обліку земельної ділянки Городового Д.І.

Рішення №17. Про затвердження технічної документації із землеустрою Коростильовій В.Ф.

Рішення №18. Про надання в постійне користування земельної ділянки КП "Комунсервіс" Гуляйпільської міської ради Запорізької області

Рішення №19. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Батрошик Г.М.

Рішення №20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Закарлюці С.М.

Рішення №21. Про зняття з обліку земельної ділянки Паливоди О.М.

Рішення №22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Возному В.В

Рішення №25. Про відмову в наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту

Рішення №26. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Надолинець А.М.

Рішення №27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Левченку Д.М.

Рішення №28. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Рішення №29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Кошкалді Ю.П.

Рішення №30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам членам Фермерського господарства Агроферма «Калина»

Рішення №31. Про затвердження технічної документації із землеустрою громадянці Зінченко О.В.

Рішення №33. Про затвердження технічної документації із землеустрою громадянину Курдасю В.О.

Рішення №34. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Осколковій Т.Г.

Рішення №35. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 28.08.2019 року № 51

Рішення №36. Про надання дозволу на складання технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення Данілову Г.О.

Рішення №37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Бутенко В.І.

Рішення №38. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 29.07.2020 року № 34

Рішення №39. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 21.03.2018 року № 35 «Про затвердження рекомендованих розмірів орендної плати та її ставок за земельні ділянки, які надаються у користування на умовах оренди фізичним та юридичним особам»

Рішення №40. Про передачу у власність земельної ділянки громадянам Заїченку Є.І. та Самолол С.В.

Рішення №41. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Притулі В.В.

Рішення №42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Басалаєвій Н.А.

Рішення №43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Кудрі Ю.М.

Рішення №44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Яковенку О.С.

Рішення №45. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 25.06.2020 року № 121

Рішення №46. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 29.07.2020 року № 37

Рішення №47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Онучко Т.В.

Рішення №48. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про земельні ділянки, право на які посвідчено одним державним актом Шинкаренко Л.П.

Рішення №49. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про земельні ділянки, право на які посвідчено одним державним актом Малєй Н.І.

Рішення №51. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Жовніренку М.М.

Рішення №52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Гулій Т.І.

Рішення №53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Гулій Т.І.

Рішення №54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Яковенку С.П.

Рішення №55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Буряченку С.І.

Рішення №56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Цигановій Ю.М.

Рішення №57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Харченко М.С.

Рішення №58. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Каліберді О.О.

Рішення №60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Холоду О.В.

Рішення №61. Про надання дозволу на складання технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення ТОВ «ЕТАЛОН-АГРО-ПЛЮС»

Рішення №62. Про надання дозволу на складання технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення ТОВ «ЕТАЛОН-АГРО-ПЛЮС»

Рішення №63. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Цис Т.І.

Рішення №64. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Цису М.С.

Рішення №65. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Коростильовій Н.І.

Рішення №66. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Коростильову М.О.

Рішення №67. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Гарбут Т.М.

Рішення №68. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Биковському Є.В.

Рішення №69. Про затвердження технічної документації із землеустрою громадянці Жовніренко Н.І.

Рішення №70. Про затвердження технічної документації із землеустрою громадянці Іващенко Н.В.

Рішення №71. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Бурбі В.С.

Рішення №72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Жук В.І.

Рішення №73. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про земельні ділянки, право на які посвідчено одним державним актом Білай Зінаїди Антонівни

Рішення №74. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Каретник Ю.О.

Рішення №75. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Каретнику А.П.

Рішення №76. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Назарець Н.В.

Рішення №77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Польщі О.Г.

Рішення №78. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Холоду В.А.

Рішення №79. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Бодні В.В.

Рішення №80. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Мелащенко О.В.

Рішення №81. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Попович Р.М.

Рішення №83. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 20.09.2018 року № 39

Рішення №84. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 20.09.2018 року № 36

Рішення №87. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 27.03.2019 року № 48

Рішення №92. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 09.04.2019 року № 7

Рішення №93. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Василенку С.В.

Ріщення №94. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Щусь А.В.

Рішення №95. Про надання дозволу на складання технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення Василенку С.В.

Рішення №96. Про припинення договору оренди земельної частки (паю) сільськогосподарського призначення з Онай Орханом

Рішення №97. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Семенді А.В.

Рішення №98. Про затвердження технічної документації із землеустрою громадянці Закарлюці З.В.

Рішення №99. Про затвердження технічної документації із землеустрою громадянину Сисоєву В.В.

Рішення №100. Про затвердження технічної документації із землеустрою громадянці Сергєєвій Н.В.

Рішення №101. Про включення в перелік земель несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу в 2020 році шляхом викупу

Рішення №102. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Бобирю О.Г.

Рішення №103. Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Долі Н.Г.

Рішення №104.Про надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Єгорову А.І.

Рішення №105. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельної ділянки що підлягає продажу у власність шляхом викупу

Рішення 106. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу у власність шляхом викупу

Рішення №107. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу у власність шляхом викупу

Рішення №108. Про передачу в оренду земельної ділянки для городництва громадянину Кузьміну В.О.

Рішення №109. Про передачу в оренду земельної ділянки для городництва громадянину Кузьміну В.О.

Рішення №110. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Кошляку О.І.

Рішення №111. Про надання дозволу на складання технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення ТОВ «Новий Заповіт»

Рішення №112. Про надання дозволу на складання технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення ТОВ «Новий Заповіт»

Рішення №113. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою ПП «СП Гуляйпільське»

Рішення №50. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Жовніренку М.М.

Рішення №87. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 27.03.2019 року № 49

Рішення №88. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 27.03.2019 року № 50

Рішення №82. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 20.09.2018 року № 35

Рішення №89. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 27.03.2019 року № 51

Рішення №90. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 27.03.2019 року № 52

Рішення №91. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 27.03.2019 року № 53

Рішення №23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Хохотві С.М.

Рішення №24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Хохотві С.М.

Рішення №85. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 27.03.2019 року № 47

Рішення №32. Про затвердження технічної документації із землеустрою громадянці Вербицькій Л.О.

Рішення №59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Торукалу С.О.

Четвер, 27 Серпня 2020 09:02 | Переглядів: 209

Асоціація міст України