Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Пошук

Рішення міської ради

Двадцять восьма сесія

Рішення №1. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 21.12.2018 року № 1 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Гуляйпільської міської ради на 2019 рік»

Пояснювальна записка

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додатки 5, 6

Рішення №2. Звіт про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку території Гуляйпільської міської територіальної громади, цільових програм з інших питань за 2018 рік

Рішення №3. Про внесення змін та доповнень до рішення Гуляйпільської міської ради від 22.12.2017 року № 5 «Про затвердження програм у сфері житлово-комунального господарства

Рішення №4. Про звіт щодо реалізації у 2018 році заходів програм у сфері житлово-комунального господарства

Рішення №5. Про фінансовий план комунального підприємства “Гуляйпільський ринок” на 2020 рік

Фінанплан Ринок .doc

Рішення №6. Про фінансовий план комунального підприємства “Житлосервіс” на 2020 рік

Фінплан Житлосервіс.pdf

Рішення №7. Про фінансовий план комунального підприємства “Комунсервіс” на 2020 рік

Финплан Комунсервіс.xls

Рішення №8. Про фінансовий план комунального підприємства “Благоустрійсервіс” на 2020 рік

Фінплан Благоустрій.pdf

Рішення №9. Про фінансовий план комунального підприємства “Сільське комунальне господарство «Веселка” на 2020 рік

Фінанплан Веселка.xls

Рішення №10. Про фінансовий план комунального підприємства “Сільське комунальне господарство «Мирне” на 2020 рік

Фінанплан КП СКГ Мирне .xls

Рішення №11. Про фінансовий план комунального підприємства “Сільське комунальне господарство «Успенівське” на 2020 рік

Фінплан КП СКГ Успенрівське.pdf

Рішення №12. Про звіт виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади Гуляйпільської міської ради за ІІ квартал 2019 року

ЗВІТ про виконання бюджету ОТГ Гуляйпільської міської ради за І півріччя 2019 року

12_Додаток 1.xls

12_Додаток 2.xls

12_Додаток 3.xls

12_Додаток 4.xls

Рішення №13. Про створення комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» Гуляйпільської міської ради

Рішення №14. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 04.07.2019 р. № 6 «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Гуляйпільської міської територіальної громади на 2020 рік»

Рішення №15. Про розгляд заяв до міського голови Ярмака С.О. про надання матеріальної допомоги на лікування

Рішення №16. «Про внесення змін та доповнень до рішення Гуляйпільської міської ради від 21.12.2018 №6 «Про затвердження програм у сфері житлово-комунального господарства»

Рішення №17. Про внесення змін та доповнень до рішень Гуляйпільської міської ради від 21.12.2018 року № 2 «Про затвердження програм соціально-економічного та культурного розвитку території Гуляйпільської міської територіальної громади, цільових програм з інших питань

Рішення №18. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Дяченку Д.П.

Рішення №19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Нечету В.В

Рішення №20. Про надання в оренду земельної ділянки громадянці Глушко І.В.

Рішення №21. Про надання згоди громадянину Дуднику Г.П. на зміну сторони договору оренди земельної ділянки

Рішення №22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Халявці Роману Олександровичу

Рішення №23. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Чеберку Володимиру Івановичу

Рішення №24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Халявці Тетяні Євгеніївні

Рішення №25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Таракановій Альоні Олександрівні

Рішення №26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Субіну В. А.

Рішення №27. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Яценко Л.І.

Рішення №28. Про відмову в наданні дозволу на складання технічної документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Коростильовій Н.І.

Рішення №29. Про відмову в наданні дозволу на складання технічної документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Коростильову М.О.

Рішення №30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Пугачу В.К.

Рішення №31. Про надання в постійне користування земельної ділянки КЗ «ЗДО (ясла-садок) «Сонечко» комбінованого типу Гуляйпільської міської ради

Рішення №32. Про передачу в оренду земельної ділянки для городництва громадянину Романцю Ю.І.

Рішення №33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Бурбі С. М.

Рішення №34. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Горпинич Н.І.

Рішення №35. Про передачу в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби громадянину Краснощоку Я.В.

Рішення №36. Про передачу в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби громадянину Краснощоку Я.В.

Рішення №37. Про передачу в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби громадянину Краснощоку Я.В.

Рішення №38. Про передачу в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби громадянину Краснощоку Я.В.

Рішення №39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Брику І. В.

Рішення №40. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Яцкову В.С.

Рішення №41. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Карпєкіну М.О.

Рішення №42. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Богдана О.С.

Рішення №43. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки громадянам Приході В.В. та Зінченко М.В.

Рішення №44. Про передачу в оренду земельної ділянки для городництва громадянину Яковенку О.С.

Рішення №45. Про надання у власність земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства

Рішення №46. Про надання у власність земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства

Рішення №47. Про надання у власність земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства

Рішення №48. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про земельні ділянки, право на які посвідчено одним державним актом Міщенко Є.М.

Рішення №49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Романцю Ю.І.

Рішення №50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Брику В.І.

Рішення №51. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки громадянці Лук`яшко С.І.

Рішення №52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Прокопюку В.В.

Рішення №53. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Домашенко Т.М.

Рішення №54. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про земельні ділянки, право на які посвідчено одним державним актом Бельдію П.Т.

Рішення №55. Про внесення змін до рішень Гуляйпільської міської ради від 20.09.2018 року №35, №36, №39 від 27.03.2019 року №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, від 09.04.2019 року №7

Рішення №56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Прохоренку В.І.

Рішення №57. Про відмову в наданні дозволу на складання технічної документація із землеустрою щодо поділу земельної ділянки громадянці Коляді Н.А.

Рішення №58. Про надання в оренду земельних ділянок ПРАТ «Аграрний Дім»

Рішення №59. Про надання дозволу на складання технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення ТОВ «Надія»

Середа, 24 Липня 2019 09:38 | Переглядів: 397

Асоціація міст України