Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Пошук

Рішення міської ради

Двадцять шоста сесія Сьомого скликання.

Рішення №1. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 21.12.2018 року № 1 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Гуляйпільської міської ради на 2019 рік»

Пояснювальна записка

Додатки 5-7

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Рішення №2. «Про внесення змін та доповнень до рішень Гуляйпільської міської ради від 21.12.2018 року № 2 «Про затвердження програм соціально-економічного та культурного розвитку території Гуляйпільської міської територіальної громади, цільових програм з інших питань»

Рішення №3. Про прийняття фондів трудового архіву

Рішення №4. Про закріплення на праві оперативного управління нерухомого майна комунальної власності Гуляйпільської міської територіальної громади

Рішення №5. «Про внесення змін та доповнень до рішення Гуляйпільської міської ради від 21.12.2018 №6 «Про затвердження програм у сфері житлово-комунального господарства»

Рішення №6. Про внесення змін та доповнень до рішення Гуляйпільської міської ради від 22.12.2017 року № 5 «Про затвердження програм у сфері житлово-комунального господарства

Рішення №7. Про внесення змін та доповнень до рішення Гуляйпільської міської ради від 12.03.2018 року № 3 «Про затвердження програми «Розвиток житлово-комунального господарства Гуляйпільської міської територіальної громади на 2018–2020 роки»

Рішення №8. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 21.03.2018 року № 27 «Про затвердження Програми містобудівного розвитку Гуляйпільської міської ради на 2018-2020 роки».

Рішення №9. Про розгляд заяв до міського голови Ярмака С.О. про надання матеріальної допомоги на лікування

Рішення №10. Про внесенні змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 25.06.2018 № 13 «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Гуляйпільської міської територіальної громади на 2019 рік»

Рішення №11. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 26.10.2016 № 20 «Про затвердження списку присяжних Гуляйпільського районного суду Запорізької області»

Рішення №12. Про купівлю-продаж житлового будинку

Рішення №13. Про внесення змін до рішення сесії від 28.05.2019 № 8 «Про створення освітніх округів Гуляйпільської міської ради та затвердження Положення про освітній округ»

Рішення №14. Про припинення юридичної особи комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Гуляйпільської міської ради

Рішення №15. Про визначення розпорядника-замовника (кінцевого бенефіціара)

Рішення №16. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про земельні ділянки, право на які посвідчено одним державним актом Красовському А.І.

Рішення №17. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Толошній Ю.О.

Рішення №18. Про внесення змін до договору оренди земельних ділянок з ТОВ «НОВИЙ ЗАПОВІТ»

Рішення №19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Ткаченку Д.С.

Рішення №20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Гаєвському С.І.

Рішення №21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Катричу І.Г.

Рішення №22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Мизину А.А.

Рішення №23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Работягову І.Г.

Рішення №24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Брусову А.С.

Рішення №25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Ханаєву Р.О.

Рішення №26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Мельнікову Д.О.

Рішення №27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Коропу О.О.

Рішення №28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Гальченку А.Г.

Рішення №29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Антипенко О.В.

Рішення №30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Маркову В.І.

Рішення №31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Біжку М.В.

Рішення №32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Данільченку О.А

Рішення №33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Якименку А.В.

Рішення №34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Пусю М.А.

Рішення №35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Кучеру Р. О.

Рішення №36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Чуприні О.В.

Рішення №37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Демешку О.І.

Рішення №38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Ігоніну Д.І.

Рішення №39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Левченку А.В.

Рішення №40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Мотренку О.А.

Рішення №41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Пушкарському Ю.О.

Рішення №42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Савельєву О.В.

Рішення №43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Христову Д.Д.

Рішення №44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Гайдашу В.С.

Рішення №45. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Кущ Лідії Михайлівні

Рішення №46. Про зняття з обліку земельної ділянки Шкабарні Л.Я.

Рішення №47. Про зняття з обліку земельної ділянки Плясецькому А.М.

Рішення №48. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Нечет Світлані Миколаївні

Рішення №49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Чимбарьовій В.В.

Рішення №50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Чимбарьовій В.В.

Рішення №51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Кушніру І.А.

Рішення №52. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Коваленко Ларисі Анатоліївні

Рішення №53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Макусі О.В.

Рішення №54. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про земельні ділянки, право на які посвідчено одним державним актом Чухіній Г.І.

Рішення №55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Буту В. П.

Рішення №56. Про надання у власність земельної ділянки громадянину Голобокову І.В.

Рішення №57. Про надання у власність земельної ділянки громадянину Хорішку М.М.

Рішення №58. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку Бігуненку М.С.

Рішення №59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Корзніковій А. С.

Рішення №60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Клименку А.М.

Рішення №61. Про зняття з обліку земельної ділянки Ковтун Н.О.

Рішення №62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Карнауху А. В.

Рішення №63. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про земельні ділянки, право на які посвідчено одним державним актом Цьопкало Р.С.

Рішення №64. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Халявці Р.О.

Рішення №65. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Федоренко А.В.

Рішення №66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Ніколаєнку М.А.

Рішення №67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Халявці І.О.

Рішення №68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Куцій Л.П

Рішення №69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Панасейко Т.М.

Рішення №70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Зоріну Є. В.

Рішення №71. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Саливону В.І.

Рішення №72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Рябко В.М.

Рішення №73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Рябко Т.В.

Рішення №74. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Рябко В.Г.

Рішення №75. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Кардашовій Р.П.

Рішення №76. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Рябко Н. В.

Рішення №77. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Шевченко В. М.

Рішення №78. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Карпекіну М.О.

Рішення №79. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Халявці Т.Є.

Рішення №80. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Тараканової А. О.

Рішення №81. Про внесення змін до рішень Гуляйпільської міської ради від 27.03.2019 року №67-76

Рішення №82. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Друян Н.М.

Рішення №83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Стеценку Є.В.

Рішення №84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Сєдову С.Г.

Рішення №85. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки наданої для городництва громадянину Левицькому С.В.

Рішення №86. Про зняття з обліку земельної ділянки Мищенку О.В.

Рішення №87. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянину Бондарю С.Г.

Рішення №88. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про земельні ділянки, право на які посвідчено одним державним актом Горпиничу С.М.

Рішення №89. Про надання у власність земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства

Рішення №90. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Бурбі С. М.

Рішення №91. Про поновлення договору оренди землі з ТОВ «ПРЕОБРАЖЕНСЬКЕ»

Рішення №92. Про відмову у внесенні змін до договору оренди земельної ділянки з громадянином Вербицьким М.В.

Рішення №93. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Клименку М.В.

Рішення №94. Про надання згоди ТОВ «ОСНОВА-АГРО» та ТОВ «НОВИЙ ЗАПОВІТ» на зміну сторони договору оренди земельної ділянки

Рішення №95. Про надання згоди ТОВ «ОСНОВА-АГРО» та ТОВ «НОВИЙ ЗАПОВІТ» на зміну сторони договору оренди земельної ділянки

Рішення №96. Про резервування земельних ділянок для надання учасникам бойових дій

Рішення №97. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Бабак Л.П.

Рішення №98. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Бабаку Г.М.

Рішення №99. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Бабаку К.Г.

Рішення №100. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Шевченку А.І.

Рішення №101. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Шевченку Ю.А.

Рішення №102. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Помилуйко О.В.

Рішення №103. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Шевченко В.К.

Рішення №104. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Помилуйку В.В.

Рішення №105. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Помилуйко Я.В.

Рішення №106. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Бабаку Д.Г.

Рішення №107. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Лющанському В.А.

Середа, 26 Червня 2019 11:55 | Переглядів: 396

Асоціація міст України