Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Пошук

Рішення міської ради

Двадцять п'ята сесія Сьомого скликання.

Рішення №1. Про припинення повноважень депутата Гуляйпільської міської ради сьомого скликання Распопова С.В.

Рішення №2. Про визнання повноважень депутата Гуляйпільської міської ради сьомого скликання Нарижної І.Є.

Рішення №3. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради № 11 від 19.05.2017року «Про утворення постійних комісій Гуляйпільської міської ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій»

Рішення №4. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 21.12.2018 року № 1 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Гуляйпільської міської ради на 2019 рік»

Пояснювальна записка

Додатки 5, 7

Додаток 1

Додаток 3

Рішення №5. Про звіт виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади Гуляйпільської міської ради за І квартал 2019 року

ЗВІТ про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади Гуляйпільської міської ради за І квартал 2019 року

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 6. Звіт про роботу відділу культури і туризму Гуляйпільської міської ради за 2018 рік

Рішення №7. Звіт про роботу відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради за 2018 рік

Рішення №8. Про створення освітніх округів Гуляйпільської міської ради та затвердження Положення про освітній округ

Рішення №9. Про проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти Гуляйпільської міської ради

Рішення №10.Про призначення Вербицької Л.Д. на посаду директора комунального закладу «Успенівський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Золотий ключик» Гуляйпільської міської ради

Рішення №11. Про призначення Намлинського Ф.В. на посаду виконуючого обов’язки директора комунального закладу «Темирівський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Струмочок» Гуляйпільської міської ради

Рішення №12. Про затвердження Програми «Забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей»

Рішення №13. Про надання дозволу на частковий демонтаж та списання шляхом ліквідації основних засобів, які належать до спільної власності Гуляйпільської міської територіальної громади

Рішення №14. Про надання згоди на списання складу

Рішення №15. «Про внесення змін та доповнень до рішення Гуляйпільської міської ради від 21.12.2018 №6 «Про затвердження програм у сфері житлово-комунального господарства»

Рішення №16. Про припинення юридичної особи комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Гуляйпільської міської ради

Статут Комунального підприємства «Житлосервіс»

Рішення №17. Про клопотання до Кабінету Міністрів України , Верховної ради України та народного депутата щодо неприпустимості скасування акцизного податку

Рішення №18. Про розгляд заяв до міського голови Ярмака С.О. про надання матеріальної допомоги на лікування

Рішення №19. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через управління "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради

Рішення №20. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через мобільний ЦНАП- управління "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради

Рішення №21. Про вивчення питання демонтажу МАФ на території автовокзалу м. Гуляйполе, Запорізької області.

Рішення №22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Онищенку Г.І.

Рішення №23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Яковенку О.С.

Рішення №24. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянці Гаценко Валентині Іванівні

Рішення №25. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянці Гаценко Валентині Іванівні

Рішення №26. Про передачу в оренду земельної ділянки для городництва громадянину Карпєкіну А.М.

Рішення №27. Про надання в оренду земельної ділянки ТОВ «Новий Заповіт»

Рішення №28. Про надання дозволу К3 «Закладу дошкільної освіти ясла-садок «Ромашка»» комбінованого типу Гуляйпільської міської ради на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Рішення №29. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Мищенко Галині Олександрівні

Рішення №30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Михайличенко Л.І.

Рішення №31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Михайличенко Л.І.

Рішення №32. Про надання в постійне користування земельної ділянки комунальному некомерційному підприємству «Гуляйпільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гуляйпільської міської ради

Рішення №33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Клименку С.О.

Рішення №34. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Михайличенку А. В.

Рішення №35. Про відмову в наданні земельних ділянок в оренду ТОВ «Лаванда»

Рішення №36. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про земельні ділянки, право на які посвідчено одним державним актом Чернишову Г.Т.

Рішення №37. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про земельні ділянки, право на які посвідчено одним державним актом Чернишову Г.Т.

Рішення №38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Закарлюці Л.М.

Рішення №39. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Міщенку Віталію Вікторовичу

Рішення №40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Пупковій Тетяні Олександрівні

Рішення №41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Бобирю А.М.

Рішення №42. Про зняття з обліку земельної ділянки Мусунувій Н.В.

Рішення №43. Про зняття з обліку земельної ділянки Купчику П.В.

Рішення №44. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Еталон-Агро-Плюс»

Рішення №45. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Еталон-Агро-Плюс»

Рішення №46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Шрамко А.І.

Рішення №47. Про припинення договору оренди земельних ділянок з ТОВ «Новий Заповіт»

Рішення №48. Про передачу в оренду земельних ділянок ТОВ «Еталон-Агро-Плюс»

Рішення №49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Каретнику В. В.

Рішення №50. Про надання згоди громадянину Жованику І.І. на зміну сторони договору оренди земельної ділянки

Рішення №51. Про надання згоди громадянці Яценко Л.С. на зміну сторони договору оренди земельної ділянки

Рішення №52. Про надання згоди громадянину Кошкалді В. Ф. на зміну сторони договору оренди земельної ділянки

Рішення №53. Про надання згоди громадянці Кошкалді Л. І. на зміну сторони договору оренди земельної ділянки

Рішення №54. Про надання згоди громадянці Назаренко О.В. на зміну сторони договору оренди земельної ділянки

Рішення №55. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Скрипаю А.С.

Рішення №56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Курман Ю.С.

Рішення №57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Курман Ю.С.

Рішення №58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Курман Ю.С.

Рішення №59. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про земельні ділянки, право на які посвідчено одним державним актом Гуріну Івану Івановичу

Рішення №60. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Заблодському Ярославу Васильовичу

Рішення №61. Про відмову у передачі в оренду земельної ділянки громадянину Домбровському Н.В.

Рішення №62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Кійку Віктору Івановичу

Рішення №63. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Домбровському Н.В.

Рішення №64. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Домбровському Н.В.

Рішення №65. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Домбровському Н.В.

Рішення №66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Домашенко В.І.

Рішення №67. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянці Савченко Наталії Іванівні

Рішення №68. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про земельні ділянки, право на які посвідчено одним державним актом Редькіній Г.Г.

Рішення №69. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянину Нечету Ю.О.

Рішення №70. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянину Нечету Ю.О.

Рішення №71. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 24.04.2019 року №34 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою ПАТ «АГРАРНИЙ ДІМ»

Рішення №72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Кійко Нелі Іванівні

Рішення №73. Про надання в постійне користування земельної ділянки релігійній громаді УПЦ при храмі на ім’я Пророка Іллі Бердянської Єпархії села Мирне Гуляйпільського району Запорізької області

Вівторок, 28 Травня 2019 14:45 | Переглядів: 455

Асоціація міст України