Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Рішення міської ради

Дваадцять друга сесія Сьомого скликання

Рішення №1. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 21.12.2018 року № 1 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Гуляйпільської міської ради на 2019 рік»

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Рішення №2. «Про внесення змін та доповнень до рішень Гуляйпільської міської ради від 21.12.2018 року № 2, 14.12.2017 №2, 25.06.2018 року №23 «Про затвердження програм соціально-економічного та культурного розвитку території Гуляйпільської міської територіальної громади, цільових програм з інших питань»

ПРОГРАМА «Розвиток охорони здоров’я на території Гуляйпільської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки»

Рішення №3. «Про внесення змін та доповнень до рішення Гуляйпільської міської ради від 21.12.2018 №6 «Про затвердження програм у сфері житлово-комунального господарства»

Рішення №4. Про внесення змін та доповнень до рішення Гуляйпільської міської ради від 12.03.2018 року № 3 «Про затвердження програми «Розвиток житлово-комунального господарства Гуляйпільської міської територіальної громади на 2018–2020 роки»

Рішення №5. «Про надання згоди на списання авто»

Рішення №6. Про внесення змін до рішення від 21.03.2018 року № 7 «Про затвердження програми «Захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2020 роки»

Рішення №7. Про внесення змін та доповнень до рішення Гуляйпільської міської ради від 22.12.2017 року № 5 «Про затвердження програм у сфері житлово-комунального господарства

Рішення №8. Про доповнення до Програми розвитку культури і туризму Гуляйпільської міської ради на період до 2020 року

Рішення №9. Про внесення змін та доповнень до рішення Гуляйпільської міської ради від 22.08.2018 № 11 «Про затвердження Положення про бюджет участі Гуляйпільської міської територіальної громади»

Рішення №10. Про внесення змін до Програми «Бюджет участі Гуляйпільської міської територіальної громади на 2018-2020 роки»

Рішення №11. Про вступ до асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад»

Рішення №12. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 19 травня 2017 року № 10 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу»

Рішення №13. Про внесення змін та доповнень до рішення Гуляйпільської міської ради від 21.03.2018 № 24 «Про затвердження Програми профілактики правопорушень та забезпечення публічної безпеки і порядку на території Гуляйпільської міської територіальної громади на 2018 – 2020 роки»

Рішення №14. Про затвердження Статуту КНП «Гуляйпільський ЦПМСД» ГМР у новій редакції

Рішення №15. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 28.11.2018 № 5 «Про надання дозволу на безоплатне користування (позичку) основних засобів»

Рішення №16. Про звільнення Корнєвої Т.М. з посади директора комунального закладу « Успенівський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Золотий ключик» Гуляйпільської міської ради

Рішення №17. Про виконання обов’язків директора комунального закладу «Успенівський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Золотий ключик» Гуляйпільської міської ради

Рішення №18. Про затвердження Положення про загальний відділ виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради

Рішення №19. Про внесення змін до рішення Гуляйпільської міської ради від 21.03. 2018 року № 34 «Про затвердження рекомендованих розмірів орендної плати та її ставок за земельні ділянки, які надаються у користування на умовах оренди фізичним та юридичним особам»

Рішення №20. Про передачу в оренду земельної ділянки Волошину В.В.

Рішення №21. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Васецькому В.І.

Рішення №22. Про внесення змін до договору оренди землі з Карпєкіним А.М.

Рішення №23. Про внесення змін до договору оренди землі з Карпєкіним А.М.

Рішення №24. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Мартиненко Лілії Миколаївні

Рішення №25. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Захарченку Миколі Васильовичу

Рішення №26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Яланській Ларисі Василівні

Рішення №27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Філіпченко Валентині Миколаївні

Рішення №29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Щащенко Раїсі Іванівні

Рішення №30. Про зняття з обліку земельної ділянки Семенюті Л.В.

Рішення №31. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Лозовій Наталії Федорівні

Рішення №32. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Драчовій Олені Сергіївні

Рішення №33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Рясній Олені Вікторівні

Рішення №34. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою ПАТ «АГРАРНИЙ ДІМ»

Рішення №35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби громадянину Жовніренку О.І.

Рішення №36. Про передачу в постійне користування земельної ділянки КНП «Гуляйпільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гуляйпільської міської ради

Рішення №37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Козярину В. В.

Рішення №38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Савченко Наталії Іванівні

Рішення №39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Савченко Наталії Іванівні

Рішення №40. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Троян Анні Олександрівні

Рішення №41. Про надання земельної ділянки в оренду для городництва громадянину Трояну Віктору Володимировичу

Рішення №42. Про надання земельної ділянки в оренду для городництва громадянці Павелько Ірині Єстафіївні

Рішення №43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Лук`яшку І.М.

Рішення №44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Лук`яшку І.М.

Рішення №45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Лук`яшку І.М.

Рішення №46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Лук`яшку І.М.

Рішення №47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Лук`яшку І.М.

Рішення №48. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Кравченку М.О.

Рішення №49. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Дуніхіній Ірині Миколаївні

Рішення №50. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Зуйченку Володимиру Олексійовичу

Рішення №51. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянці Гой Наталії Василівні

Рішення №52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Кійку А.В.

Рішення №53. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Мальованому І.О.

Рішення №54. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Кійку В. І.

Рішення №55. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Кійко Н. І.

Рішення №56. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Панаріну Геннадію Васильовичу

Рішення №57. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Гончаруку Андрію Вікторовичу

Рішення №58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Пузиревичу А.В.

Рішення №59. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Карпєкіну А.М.

Рішення №60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Сухобок Л. П.

Рішення №61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Халявці І.О.

Рішення №62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Карпєкіну А.М.

Рішення №63. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Карпєкіну А.М.

Рішення №64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Нечету О.Ю.

Рішення №65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Нечету О.Ю.

Рішення №66. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про земельні ділянки, право на які посвідчено одним державним актом Вербицькому В.М.

Рішення №67. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про земельні ділянки, право на які посвідчено одним державним актом Горді М.М.

Рішення №68. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Домбровському Н.В.

Рішення №69. Про надання в постійне користування земельної ділянки КП «Друкарня»

Рішення №70. Про виділення в натурі земельної ділянки сіножатей (частки паю) громадянину Бугайову М.А.

Рішення №71. Про виділення в натурі земельної ділянки сіножатей (частки паю) громадянам Семенюк В.А. та Пашкову М.М.

Рішення №72. Про виділення в натурі земельної ділянки пасовищ (частки паю) громадянам Семенюк В.А. та Пашкову М.М.

Рішення №73. Про виділення в натурі земельної ділянки пасовищ (частки паю) громадянину Хоменку А.В.

Рішення №74. Про виділення в натурі земельної ділянки сіножатей (частки паю) громадянину Хоменку А.В.

Рішення №75. Про виділення в натурі земельної ділянки сіножатей (частки паю) громадянину Чердаклієву В.І.

Рішення №76. Про виділення в натурі земельної ділянки сіножатей (частки паю) громадянці Чердаклієвій Л. В.

Рішення №77. Про виділення в натурі земельної ділянки сіножатей (частки паю) громадянці Хлуд В.Л.

Рішення №78. Про виділення в натурі земельної ділянки пасовищ (частки паю) громадянці Штепі Н.В.

Рішення №79. Про виділення в натурі земельної ділянки пасовищ (частки паю) громадянці Боговин І.Г.

Рішення №80. Про виділення в натурі земельної ділянки сіножатей (частки паю) громадянкам Прокопенко Н.І. та Барко М.Є.

Рішення №81. Про надання згоди на зміну сторони договору оренди земельної ділянки

Рішення №82. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Яковенку О.С.

Рішення №83. Про погодження продажу на земельних торгах прав на земельну ділянку

Рішення №84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Нечету Ю.О.

Рішення №85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Нечету О. Ю.

Рішення №86. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Каретнику В.В.

Рішення №87. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Мусуновій Н.В.

Рішення №88. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою громадянина Сігалова В.Н.

Рішення №89. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою громадянина Сігалова В.Н.

Рішення №90. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Синенку Р.В.

Рішення №91. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Синенку О.В.

Рішення №92. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Ходусу Ю.Г.

Рішення №93.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Сігаловій Л.І.

Рішення №94. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Ходус Т.В.

Рішення №95. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Синенко Н.В.

Рішення №96. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Ходусу О.Ю.

Рішення №97. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Синенку В.М.

Рішення №98. Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «Агро-Рівнопілля»

Рішення №99. Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «Агро-Рівнопілля»

Рішення №100. Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «Агро-Рівнопілля»

Рішення №101. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Вєрєжнікову А.О.

Рішення №102. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Асадчих О.В.

Рішення №103. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про земельні ділянки, право на які посвідчено одним державним актом Пузановій А.М.

Рішення №104. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Комнатному П.М.

Рішення №105. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Сакуну О.Б.

Рішення №106. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Товстокору О.О.

Рішення №107. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Даніловій Ірині Станіславівні

Рішення №108. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Каретнику В.В.

Рішення №109. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Копервасу В.В.

Рішення №110. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Ткаченко О.В.

Рішення №111. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Кузьменку О.В.

Рішення №112. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Шамрай Л. Г.

Рішення №113. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Абраменку О.С.

Рішення №114. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Коростильовій Н.І.

Рішення №115. Про передачу в оренду земельної ділянки ПП «НАН&К»

Рішення №116. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Коростильову М.О.

Рішення №117. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Трусову А.В.

Рішення №118. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Савченко Н.І.

Середа, 24 Квітня 2019 10:48 | Переглядів: 632

Асоціація міст України