Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Публічні закупівлі

Протокол Комісії з визначення розробника містобудівної документації

П Р О Т О К О Л
Комісії з визначення
розробника містобудівної документації

28 вересня 2016 року                                                              м. Гуляйполе

11-00год.
Присутні: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Ярмак С.О., начальник відділу ЖКГ, містобудування та архітектури міськвиконкому Савицька О.А., головний спеціаліст-землевпорядник міськвиконкому Зінченко Г.М., начальник відділу містобудування та архітектури РДА – головний архітектор Гуляйпільського району Плющій С.В., начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності міськвиконкому Савченко Л.Г., начальник юридичного відділу міськвиконкому Яковенко О.С.

ГОЛОВУЮЧИЙ: Ярмак С.О. -заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

ЧЕРГА ДЕННА:
Про результати відбору розробника містобудівної документації – Генерального плану міста Гуляйполе - через електронну систему закупівель «Прозорро».

С Л У Х А Л И: на попередньому засіданні комісія з визначення розробника містобудівної документації вирішила провести допорогову закупівлю робіт на актуалізацію картографо-геодезичної основи, розробку історико-архітектурного опорного плану та розробку розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту на мирний час та особливий період, розробку генерального плану з планом зонування території міста Гуляйполе, з використанням електронної системи закупівель для укладення договору шляхом проведення аукціону. Процедуру виконали згідно Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого наказом ДП «Зовнішторгвидав» від 13.04.16 р. № 35:
8.09.2016року оголошено Закупівлю і встановлено період уточнень 7 днів до 15.09.2016року . В зв’язку з тим, що виникла необхідність надання розширених вимог до Учасників Аукціону, період уточнень продовжили до 19.09.2016року.
Датою завершення подання пропозицій визначено 27.09.2016рік. по закінченню цього етапу система «Прозорро» оприлюднила інформацію про надані пропозиції.
Оскільки, було надано одну пропозицію, то Закупівля автоматично перейшла на етап кваліфікації. Комісія з визначення розробника містобудівної документації прийняла на розгляд дану пропозицію для оцінки від державного підприємства "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.М. Білоконя (м. Київ)
Так, Учасник 1 надав наступні документи :
Фінансова пропозиція щодо здійснення заявлених робіт – 950тис.грн. Відомості про підприємство - державна форма власності (довідка та свідоцтво про державну реєстрацію);
Довідка про наявність обладнання (перелік обладнання , в тому числі ліцензійне програмне забезпечення);
Довідка про відсутність підстав, визначених у ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі»;
Кваліфікаційні сертифікати відповідного напрямку : 11 архітекторів, 2 інженери-проектувальника, 2 інженери-землевпорядника, 3 інженери-геодезисти;
Довідка про наявність інтернет сторінки;
Спеціальний дозвіл на провадження діяльності пов’язаною з державною таємницею;
Довідка про наявність наукових співробітників;
Інформаційна довідка про досвід роботи та позитивні експертні звіти щодо розроблення містобудівної документації 9-ти міст (Бровари, Одеса, Буча, Сарни, Ірпінь, Кагарлик, Василькова Київської обл., Миргород, Мена Чернігівської обл.)
Довіреність та наказ про уповноважену особу - Бучка В.С.;
Проект договору на виконання робіт.

Д О П О В І Д А Ч: Савицька О.А. - начальник відділу ЖКГ, містобудування та архітектури міськвиконкому.

В И С Т У П И Л И:
Яковенко О.С.: дана Закупівля робіт проведена з дотриманням Закону України «Про публічні закупівлі» та Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого наказом ДП «Зовнішторгвидав» від 13.04.16 р. №35. Перевіривши всі надані документи на відповідність кваліфікаційним вимогам заявлених у Закупівлі, можна з упевненістю запропонувати даного учасника як такого, що відповідає всім критеріям, необхідних для виконання поставленої роботи.

В И Р І Ш И Л И:

1. Пропозицію державного підприємства "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.М. Білоконя (м. Київ) щодо виконання робіт вартістю 950тис.грн.(дев’ятсот п’ятдесят тисяч) на актуалізацію картографо-геодезичної основи, розробку історико-архітектурного опорного плану та розробку розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту на мирний час та особливий період, розробку генерального плану з планом зонування території міста Гуляйполе визнати переможцем.

2. Юридичному відділу, відділу ЖКГ, містобудування та архітектури та відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету міської ради вивчити проект договору на виконання робіт з розробки містобудівної документації, внести зміни (за необхідності) та подати на підписання сторонам.
3. Вдділу ЖКГ, містобудування та архітектури міськвиконкому даний протокол засідання комісії з визначення розробника містобудівної документації оприлюднити на веб-сайті Уповноваженого органу та надіслати переможцю Аукціону, а саме: державному підприємству "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.М. Білоконя ( м. Київ)

Голова засідання                                                 С. О. Ярмак

Секретар комісії                                                  О.А. Савицька

Четвер, 29 Вересня 2016 11:36 | Переглядів: 1004

Асоціація міст України