Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Повідомлення про оприлюднення

Про затвердження Регламенту управління «Центр надання адміністративних послуг»

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акту

 

      Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Гуляйпільської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Гуляйпільської міської ради «Про затвердження Регламенту управління «Центр надання адміністративних послуг» та аналізу регуляторного впливу цього рішення з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.
       Стислий зміст проекту. Проект рішення міської ради розроблено відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 року № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», з метою затвердження Регламенту управління «Центр надання адміністративних послуг», що дозволить впорядкувати та поліпшити надання адміністративних послуг на території Гуляйпільської об’єднаної територіальної громади, а також забезпечить створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб при отриманні адміністративних послуг.
Зауваження та пропозиції необхідно надсилати в письмовій та/або в електронній формі до юридичного відділу виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради Запорізької області за адресою: Запорізька обл., м. Гуляйполе, вул. Шевченко, б. 15, прим. 2; каб. 7, тел./факс (06145) 4-14-95, e-mail urviddil@gpmrada.gov.ua .
       Вищевказаний проект рішення та аналіз будуть опубліковані на офіційній сторінці Гуляйпільської міської ради в мережі Інтернет - http://gpmrada.gov.ua, протягом п'яти робочих днів з дня оприлюднення вказаного повідомлення у розділі 
       Строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються зауваження та пропозиції, встановлюється один місяць з дня оприлюднення вказаного проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

П'ятниця, 07 Липня 2017 14:31 | Переглядів: 451

Асоціація міст України