Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Повідомлення про оприлюднення

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Гуляйпільської міської ради «Про затвердження Регламенту управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради»

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Гуляйпільської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Гуляйпільської міської ради «Про затвердження Регламенту управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради» та аналізу регуляторного впливу цього рішення з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.
Стислий зміст проекту. Проект рішення міської ради розроблено відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 року № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», з метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства затвердження Регламенту управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради, дозволить впорядкувати та поліпшити надання адміністративних послуг на території Гуляйпільської міської територіальної громади, а також забезпечить створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб при отриманні адміністративних послуг.
Зауваження та пропозиції необхідно надсилати в письмовій та/або в електронній формі до юридичного відділу виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради за адресою: Запорізька обл., м. Гуляйполе, вул. Шевченко, буд. 15, прим. 2; каб. 7, тел./факс (06145) 4-14-95, e-mail urviddil@gpmrada.gov.ua.
Вищевказаний проект рішення та аналіз будуть опубліковані на офіційній сторінці Гуляйпільської міської ради в мережі Інтернет - http://gpmrada.gov.ua, протягом п'яти робочих днів з дня оприлюднення вказаного повідомлення.
Строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються зауваження та пропозиції, встановлюється один місяць з дня оприлюднення вказаного проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Середа, 13 Березня 2019 09:53 | Переглядів: 233

Асоціація міст України