Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Повідомлення про оприлюднення

Про оренду комунального майна Гуляйпільської міської територіальної громади

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта

 

         Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Гуляйпільської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Гуляйпільської міської ради «Про оренду комунального майна Гуляйпільської міської територіальної громади» та аналізу регуляторного впливу цього рішення з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст проекту. Проект рішення міської ради розроблено відповідно до вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Постанова Кабінету Міністрів України від 31.08.2011 року № 906 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна», з метою затвердження Порядку «Про оренду комунального майна Гуляйпільської міської територіальної громади», що дозволить впорядкувати  та поліпшити надання в оренду комунального майна Гуляйпільської територіальної громади, забезпечити  доступні та зручні умови для реалізації оренди комунального майна не тільки на території м. Гуляйполе, але і на територіях сільських рад, що об’єдналися та приєдналися. Відповідний Порядок буде сприяти захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб при отриманні майна комунальної власності в оренду.

Зауваження та пропозиції необхідно надсилати в письмовій та/або в електронній формі до юридичного відділу виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради  за адресою: Запорізька обл., м. Гуляйполе, вул. Шевченко, б. 15, прим. 2; каб. 7, тел./факс (06145) 4-14-95, e-mail urviddil@gpmrada.gov.ua.

Вищевказаний проект рішення та аналіз будуть опубліковані на офіційній сторінці Гуляйпільської міської ради в мережі Інтернет - http://gpmrada.gov.ua, протягом п'яти робочих днів з дня оприлюднення вказаного повідомлення.

Строк, протягом  якого  від  фізичних  та юридичних осіб,  їх об'єднань приймаються  зауваження  та  пропозиції,  встановлюється один місяць з дня  оприлюднення  вказаного проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Середа, 24 Січня 2018 14:06 | Переглядів: 433

Асоціація міст України