Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Відділ соціального захисту

ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово – комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка діє в Україні вже понад 20 років.
Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Що менші доходи домогосподарства, то меншою є частка обов’язкової плати за житлово – комунальні послуги. Відповідно до норм Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами) житлова субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово – комунальні послуги в межах соціальної норми житла, соціальних нормативів користування житлово – комунальними послугами і розміром обов’язкового відсотка платежу, визначеного в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Для призначення житлової субсидії вперше або у разі зміни складу зареєстрованих (фактично проживаючих) у житловому приміщенні (будинку) осіб, складу сім’ї члена домогосподарства, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, особа подає заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленою формою. Заява та декларація можуть бути подані до органу соціального захисту населення особисто, або надіслані поштою чи в електронній формі через офіційний веб – сайт Мінсоцполітики.
Заява про призначення житлової субсидії подається до Управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради (вул. Соборна,107, м. Гуляйполе)

ЗАТВЕРДЖЕНО Декларація.docx

ЗАТВЕРДЖЕНО заява.docx

Понеділок, 19 Жовтня 2020 13:40 | Переглядів: 48

Асоціація міст України