Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Січень 2022 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Пошук

Оголошення

Про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунального майна територіальної громади

І Н Ф О Р М А Ц І Я

виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності територіальної громади

 

Найменування об’єкта оцінки: земельна ділянка площею 0,3132 га, кадастровий номер: 2321855300:04:005:0041

 

Місцезнаходження об’єкта оцінки: Запорізька обл., Пологівський (Гуляйпільський) р-н, с. Залізничне, вул. Матросова, 42.

 

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта з метою його подальшого відчуження.

 

Наявність об’єктів, що містять державну таємницю – ні.

 

Об’єкт оцінки першого рівня складності – так.

 

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна) – згідно з договором про надання послуг на оцінку майна/за домовленістю сторін.

 

Конкурсний відбір відбудеться за процедурою, встановленою Положенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду держмайна України від 31.12.2015 № 2075 (далі Положення).

 

Замовник послуг з оцінки: виконавчий комітет Гуляйпільської міської ради, тел. /факс (06145) 4-18-79, e-mail: rada@gpmrada.gov.ua. Контактна особа: начальник юридичного відділу виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради Максим ТАРАН моб.тел. +38 066 14 75 451

 

Особа-платник робіт з оцінки буде визначена згідно з чинним законодавством.

 

До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифікати суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямом 1 «Оцінка об’єктів у матеріальній формі» та спеціалізацією в межах цього напряму 1.1 «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них.

 

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію на об’єкт оцінки в запечатаному конверті, яка складається з:

 

1. підтвердних документів:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (згідно з додатком 4 до Положення);

- письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має спеціальний дозвіл на провадження діяльності, пов’язаною з державною таємницею, і залучається претендентом (за потреби);

- інформація про претендента (згідно з додатком 5 до Положення);

- копія кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у т.ч. посвідчення про підвищення кваліфікації.

2. конкурсних пропозицій, запечатаних в окремому конверті, щодо вартості надання послуг з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з надання таких послуг, а також строку їх виконання у календарних днях;

3. документів щодо практичного досвіду надання послуг з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (згідно з додатком 3 до Положення).

 

При врахуванні досвіду учасника конкурсу та (або) оцінювачів конкурсною комісією буде враховуватись в якості подібного до об’єкта оцінки практичний досвід з оцінки земельних ділянок.

 

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

 

Очікувана найбільша ціна послуг з оцінки об’єктів, яка буде розглядатися конкурсною комісією під час обрання переможця становить 5,0 тис.грн.

 

Місцезнаходження конкурсної комісії: вул. Шевченка, 15/2 м. Гуляйполе, Запорізька обл., 70200. тел. /факс (06145) 4-18-79, e-mail rada@gpmrada.gov.ua

 

Конкурсна документація приймається виконавчим комітетом Гуляйпільської міської ради до 16.45 год 20 грудня 2021 року.

 

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності» та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця, який подає конкурсну документацію.

 

Конкурс відбудеться у приміщенні Гуляйпільської міської ради (зал засідань, вул. Шевченка, 15/2 м. Гуляйполе, Запорізька обл.) 22 грудня 2021 року о 10.00 год.

 

 

Заступник міського голови

з питань діяльності

виконавчих органів ради                                                               Олександр САВИЦЬКИЙ

Вівторок, 30 Листопада 2021 11:14 | Переглядів: 95

Асоціація міст України