Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Пошук

Оголошення

Інформує Головне управління ДФС у Запорізькій області

Валерій Манько: "Запорізькі підприємці сплатили 149 мільйонів гривень єдиного податку"

 

 

Представники малого і середнього підприємництва Запорізького регіону з початку року сплатили 149 мільйонів гривень єдиного податку, що майже на 26 мільйонів або на 21 відсоток більше, ніж торік.
Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, фізичні особи-підприємці у січні сплатили 76,3 мільйона гривень єдиного податку, від суб'єктів господарювання-юридичних осіб з початку року надійшло 13,7 мільйона, агровиробники, які працюють за спрощеною системою оподаткування, поповнили бюджети громад на понад 59 мільйонів гривень.
Керівник фіскальної служби регіону підкреслив, що на сьогодні частка єдиного податку у доходах місцевих скарбниць перевищує 22 відсотки. Найбільші суми отримав бюджет м. Запоріжжя – 54,7 мільйона, до скарбниць м. Мелітополь, Мелітопольського і Веселівського районів перераховано 15,5 мільйона, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 14 мільйонів, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – майже 12 мільйонів, Оріхівського та Гуляйпільського районів – 10 мільйонів.
Серед чотирьох груп спрощеної системи оподаткування найчисельнішою є друга, у якій перебувають 22724 фізичні особи-підприємці. Згідно з поданими деклараціями платників найприбутковішими є такі види діяльності: оптова торгівля напоями, продуктами харчування та тютюновими виробами, роздрібна реалізація пального, виробництво олії та тваринних жирів, меблів, механічне оброблення металевих виробів тощо.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

 

 

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області під процесуальним керівництвом прокуратури області спрямували до суду обвинувальний акт стосовно трьох учасників організованої групи, які забезпечили функціонування схеми ухилення від сплати податків.

 


Слідством встановлено, що учасники угрупування у складі п’яти осіб, діючи на території Запорізької області, об’єднані злочинним планом з розподілом функцій та ролей, використовували реквізити понад 30 підконтрольних їм фіктивних суб’єктів господарювання для безпідставного формування підприємствам реального сектору економіки податкового кредиту з ПДВ по безтоварних операціях.
Упродовж 2015-2017 років ділки оформили безтоварні (неіснуючі) господарські операції для реальних суб'єктів господарювання на суму ПДВ понад 37 млн. грн.
За результатами проведених заходів було заарештовано близько 1,2 млн. грн. коштів, що перебувають на банківських рахунках підконтрольних угрупуванню підприємств та сформованого ними 2,2 млн. грн. ліміту суми ПДВ.
Окрім того, відносно двох учасників групи обвинувальний акт було направлено до суду в червні 2018 року (на сьогодні триває судовий розгляд). Інші ж троє фігурантів переховувались від слідства. За результатами проведених заходів їх місцезнаходження встановлено та до суду спрямовано відповідний обвинувальний акт.
Таким чином наразі обвинувальні акти відносно всіх учасників злочинного угрупування направлені до суду.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

 

 

Четвер, 21 Лютого 2019 08:13 | Переглядів: 237

Асоціація міст України