Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Я маю право

Календар

« Серпень 2019 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Оголошення

Інформує Головне управління ДФС у Запорізькій області

Запорізькі підприємства сплатили понад 7,7 мільярда гривень митних платежів

У Запорізькій області від митного оформлення експортно-імпортних операцій до бюджету спрямовано 7 мільярдів 713 мільйонів гривень. Рівень надходжень до аналогічного періоду минулого року перевищено на 48 відсотків, додатково надійшло майже 2,5 мільярда.
Лише у листопаді суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності сплатили 869 мільйонів, що на 137 мільйонів або на 19 відсотків більше, ніж у листопаді 2017 року.
Серед основних джерел наповнення бюджету – митні платежі промислових підприємств регіону, які забезпечили близько 73 відсотків за розмитнення продукції і сировини.
Понад 35 відсотків від загальної суми надходжень припадає на платежі від митного оформлення поставок машин, устаткування та транспорту, 30 відсотків – паливно-енергетичних товарів, 12 відсотків – металів та виробів із них, по 7 відсотків – продовольчих, сільськогосподарських товарів та мінеральних продуктів, 6 відсотків – продукції хімічної промисловості.

Запорізька митниця ДФС

 

 

На Запоріжжі за новими правилами вже розмитнено три автівки на єврономерах

Перші ластівки розмитнення легкового транспорту за новими правилами – це три автівки марок Volkswagen та Renault. Їхні власники пригнали авто з Литви та після здійснення митних формальностей на митному посту "Запоріжжя – центральний" Запорізької митниці ДФС сплатили державі майже 190 тисяч гривень митних платежів (мито, акцизний податок, ПДВ).
Зокрема, за перший транспортний засіб Volkswagen Passat 2001 року випуску та вартістю 1700 євро сума митних платежів склала 58225 гривень. За друге аналогічне авто 2006 року випуску сплачено 69406,94 гривні. За розмитнення третьої автівки Renault Megane Scenic 2007 року виготовлення та вартістю 1900 євро нарахування склали 61915,48 гривні.
Нагадаємо, новий порядок митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією, передбачено Законами України від 8 листопада 2018 року №2611-VIII та №2612-VIII, що набули чинності з 25 листопада 2018 року.
Для випуску вживаного автомобіля на єврономерах у вільний обіг на території України громадянин повинен надати митному органу разом з електронною митною декларацією такі документи:
- реєстраційні (технічні) документи на транспортний засіб (як правило, це технічний паспорт);
- документи, що підтверджують право власності особи на транспортний засіб (як правило, це договір купівлі-продажу) або право ним розпоряджатися та декларувати (як правило, це доручення);
- рахунок-фактуру (інвойс) або інший документ, який визначає вартість товару (можливо, це буде один і той же документ, що підтверджує право власності);
- підтвердження про зняття транспортного засобу з обліку в іншій країні.

Запорізька митниця ДФС

 

 

Спеціалісти фіскальної служби та Держпраці провели 39 спільних перевірок запорізьких роботодавців

За два місяці кампанії з детінізації зайнятості населення, розпочатої Кабінетом Міністрів України, на Запоріжжі проведено 39 заходів контролю працедавців у сферах будівництва та роздрібної торгівлі продуктами харчування. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько.
Під час перевірок фахівці фіскальної служби області та ГУ Держпраці встановили порушення законодавства про працю на 16 об'єктах. Зокрема, виявлено 23 громадянина, які працювали без належного оформлення трудових відносин. Ще 44 робітники трудилися на підприємствах за угодами цивільно-правового характеру, при цьому мали повний робочий день та щомісячно отримували заробітну плату.
Стосовно фактів порушень складені матеріали за ст. 265 Кодексу Законів про працю України, а роботодавці одразу подали 21 повідомлення про прийняття на роботу.
Також нещодавно спеціалісти Головного управління ДФС у Запорізькій області на одному з підприємств галузі торгівлі виявили 53 робітника, зокрема, охоронців, фасувальників, менеджерів зі збуту, слюсарів-ремонтників, вантажників, а також комірника, електромонтера та інших. Вони упродовж 2018 року виконували трудові функції не на підставі трудових договорів, а відповідно до угод ЦПХ, які передбачають одноразове виконання робіт. Матеріали перевірки направлено до ГУ Держпраці у Запорізькій області для вжиття відповідних заходів.
З метою легалізації праці фіскальна служба не тільки проводить перевірки, а роз'яснювальну і профілактичну роботу. Так, після проведених зустрічей з представниками бізнесу 245 суб'єктів господарювання розширили штат та оформили трудові відносини з 545 особами. Додаткові надходження до бюджетів склали майже мільйон гривень податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

 

 

Профспілка запорізької фіскальної служби визначила пріоритети подальшої діяльності

Під час звітно-виборної конференції Запорізька обласна організація профспілки працівників територіальних органів ДФС у Запорізькій області підбила підсумки п'ятирічної роботи, переобрала правління та визначила подальші вектори роботи.
У заході взяли участь заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Руслан Рачинський, керівництво та члени Обласної Ради профспілки, а також первинних організацій.
Як повідомила у звітній доповіді голова профспілкової організації Олена Бекіш, сьогодні обласна організація представляє інтереси 853 співробітників фіскальної служби та колишніх працівників податкової служби. Вона відзначила, що на всіх етапах своєї діяльності профспілка приділяє увагу питанням соціально-економічного захисту своїх членів, зокрема, в період реформування органів ДФС.
Також були порушені питання підтримки членів трудового колективу, проведення оздоровчих заходів, забезпечення медичного обслуговування, відпочинку та дозвілля. Лише за останній час для працівників служби та їхніх родин було організовано 14 екскурсій – підкорення гори Говерла, відвідування озера Синевир, національних парків "Софіївка", "Межигір'я", "Деренівська купель", водяного шоу фонтанів у Вінниці та багато інших вражаючих місць нашої країни.
Після обговорення питань конференції за результатами голосування Олену Бекіш було переобрано головою Обласної Ради профспілки.
Учасники також визначили, що серед пріоритетних напрямів діяльності організації залишатиметься відстоювання інтересів членів колективу, турбота про стан їхнього здоров'я та соціальний захист.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

 

 

Запоріжці сплатили за землю понад мільярд гривень

До місцевих бюджетів Запорізької області надійшов один мільярд 11 мільйонів гривень плати за землю. Рівень надходжень 11 місяців поточного року перевищив минулорічний на 21,2 мільйона.
Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, у листопаді землекористувачі поповнили бюджети громад майже на 82 мільйони, що на три відсотки перевищує показники аналогічного періоду 2017 року.
Найбільші відрахування з початку року забезпечили суб'єкти господарювання-юридичні особи – 796,5 мільйона, внесок фізичних осіб склав близько 215 мільйонів.
Майже 416 мільйонів надійшло до місцевого бюджету м. Запоріжжя, скарбниці м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів отримали 129 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 93 мільйони, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – понад 85 мільйонів, Якимівського та Приазовського районів – 66 мільйонів, Василівського та Михайлівського районів – 53 мільйони, Вільнянського, Запорізького і Новомиколаївського районів – 48,7 мільйона тощо.
Фахівці фіскальної служби регіону разом із представниками місцевих рад, територіальних підрозділів ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області та РВ Фонду державного майна України по Запорізькій області постійно аналізують повноту обліку платників земельного податку та орендної плати. Цього року в ході проведених звірок залучено до оподаткування 34 суб'єктів господарювання, в результаті річна сума нарахувань склала понад два мільйони гривень, а загальна площа землі – 224,7 га.
Крім того, виявлено 18 підприємств, які використовували 211,9 га земельних ділянок без правовстановлюючих документів. Додатково до бюджетів громад нараховано майже 300 тисяч гривень.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

Четвер, 13 Грудня 2018 13:17 | Переглядів: 142

Асоціація міст України