Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Січень 2022 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Пошук

Новини

Гуляйпільська міська об’єднана територіальна громада інформує:

Гуляйпільська міська об’єднана територіальна громада інформує:

         04 серпня відбувся виїзний прийом міського голови ОТГ Ярмака С.О в село Гуляйпільське. В прийомі взяли участь: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Касьяненко О.В. , в.о. старости Поліщак В.Я. та депутат міської ради Скидан І.С.

         07 серпня відбулася нарада під головуванням начальника відділу земельних ресурсів Васільєва М.Ю. з в.о. старостами з питань: 1."Допомога в підготовці заяв від громадян про надання земельних ділянок в межах населених пунктів", які обов`язково погоджуються з відділом архітектури райдержадміністрації до моменту затвердження генеральних планів населених пунктів; 2."Про порядок передачі земелевпорядної та землеоціночної документації і договорів оренди землі, що зберігаються в сільських радах Гуляйпільської ОТГ; 3."Надання списку об`єктів нерухомості, що є в комунальній власності місцевих громад для подальшої підготовки Програми по оформленню правовстановлюючих документів на земельні ділянки".   
        07-08 серпня в залі засідань міської ради відбувся тренінг «Єдина Громада». Проект «Єдина громада» направлений на сприяння згуртованості мешканців громади. В рамках проекту відбувалося навчання на зміцнення довіри, вирішення актуальних проблем. Проект «Єдина громада» виконується організаціями IREX та ГУРТ, при підтримці Агенства США з міжнародного розвитку (USAID). Тренг відбувся за участю в.о. старост об’єднаної територіальної громади, представників виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради, відділу культури і туризму, ВПО та зацікавлених осіб.

         На території Дорожнянської сільської ради завершилися поточні роботи з ремонту доріг.

         На минулому тижні в міській раді відбулася оперативна нарада з комунальними підприємствами та структурними підрозділами міськвиконкому, де піднімалися важливі питання одне з яких: наповнення бюджету міської ради. В кінці цього місяця (29 серпня) закінчується термін сплати земельного податку. Шановні мешканці, Гуляйпільської ОТГ, не забудьте сплати податок за земельні ділянки, у разі невчасної сплати - нараховується штрафна санкції та пеня!!!
Витяг з Податкового кодексу України:
281.1. Від сплати податку звільняються:
281.1.1. інваліди першої і другої групи;
281.1.2. фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;
281.1.3. пенсіонери (за віком);
281.1.4. ветерани війни та особи, на яких поширюється дія
281.1.5. фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
281.2. Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб пунктом 281.1 цієї статті, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:
281.2.1. для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари.
       Виконавчий комітет Гуляйпільської ОТГ звертається до всіх мешканців щодо своєчасної ліквідації карантинних рослин на територіях дворів та територіях, прилеглих до приватних домоволодінь.Вівторок, 08 Серпня 2017 10:06 | Переглядів: 669

Асоціація міст України