Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Січень 2022 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Пошук

Новини

Гуляйпільська міська об’єднана територіальна громада інформує:


-   28 липня відбувся виїзний прийом міського голови ОТГ Ярмака С.О в село Святопетрівка. В прийомі взяли участь: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Касьяненко О.В. та директор ТОВ «Новий Заповіт» Кульов Олександр Олександрович.


-  На минулому тижні відбулася оперативна нарада під головуванням міського голови Ярмака С.О. з комунальними підприємствами та структурними підрозділами міськвиконкому. На нараді піднімалися важливі питання одне з яких: забезпечення міста енергопостачанням у зимовий період. Один із пунктів цього питання вирішено: комунальним підприємством «Благоустрійсервіс» спільно з РЕМом здійснено ряд заходів, а саме: обрізка дерев по вул. Спартаківська та пл. Героїв України, які становили потенційну небезпеку виникнення аварійної ситуації на лінії електропередач.
 

  Також міським головою було наголошено про дотримання чистоти і порядку у нашій громаді. Вже розпочався останній місяць літа - серпень, це початок активного цвітіння амброзії, сантіфолії та інших карантинних бур’янів, спалювання опалого листя та ін. Тому необхідно, щоб кожен житель пам’ятав, що правила благоустрою діють для всіх, і їх невиконання приведе до покарання, а саме - це адміністративне стягнення від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн) для фізичних осіб і від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн) для юридичних осіб.

  Витяг з правил благоустрою: «ІІ. БЛАГОУСТРІЙ ТА УТРИМАННЯ ТЕРИТОРІЙ ОБ’ЄКТІВ»
2.4   своєчасна ліквідація карантинних рослин на територіях дворів та територіях, прилеглих до приватних домоволодінь;
2.5.  на території міської ради не допускається складування побутового і будівельного сміття, відходів виробництва, тари, спиляння дерев, опалого листя в невстановлених для цього місцях.
 

  Юридичні та фізичні особи зобов’язані встановлювати урни для сміття на прилеглих та закріплених за ними територіях із розрахунку:
заклади торгівлі, побутового обслуговування та установи і організації — по одній урні громадського харчування, біля кожного входу і виходу.
об'єкти вуличної торгівлі — одна урна.
 

  Урни повинні очищатись їх власниками в міру їх заповнення.
2.24. Підприємства, організації та установи усіх форм власності, суб’єкти підприємницької діяльності зобов’язані здійснювати прибирання прилеглої території власними силами у встановленому цими Правилами порядку або укладати договори на санітарне очищення зі спеціалізованими підприємствами.
2.25. Власники гаражів, розташованих на прибудинковій території, зобов’язані утримувати ці об’єкти в чистоті і порядку, здійснювати їхнє фарбування та прибирання прилеглої території».

 

Порядок потрібно підтримувати щодня!!!Понеділок, 31 Липня 2017 14:39 | Переглядів: 741

Асоціація міст України