Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Січень 2022 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Пошук

Новини

Гуляйпільська міська об’єднана територіальна громада інформує:

19 липня 2017 року у Гуляйпільській ОТГ відбулася робоча, але стратегічно важлива нарада. Головне питання яке розглядалося це проект генерального плану міста Гуляйполе.

Розгляд та обговорення головного документу міста проходив за головування міського голови Сергія Ярмака та за участі першого заступника міського голови Олександра Савицького, заступника міського голови з питань розвитку інфраструктури та інвестицій Світлани Плющій, керівників структурних підрозділів міськвиконкому, представників експлуатуючи організацій, комунальних підприємств міста, депутатського корпусу.

Розробником, проектною групою «Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя (м.Київ) на чолі з головним архітектором проекту Губенко Тетяною Вікторівною, були презентовані робочі матеріали проекту генерального плану та зонінгу міста Гуляйполя.

Під час обговорення проекту генерального плану, Тетяна Губенко розповіла, що проведений аналіз внутрішньоміських ресурсів, визначена містобудівна цінність території та запропоноване вдосконалення міського середовища.
Було безліч запитань та обговорень щодо проекту. На ці питання відповіла заступник міського голови з питань розвитку інфраструктури та інвестицій Світлана Плющій: «Генплан є основним видом містобудівної документації призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту. Генеральний план необхідний для: нового будівництва, здійснення реконструкції та упорядкування територій; вибір, вилучення, надання у власність чи користування земельних ділянок; розроблення детальних планів територій, планів червоних ліній; оцінки земель, узгодження питань забудови та іншого використання територій, встановлення на відповідних територіях режиму використання земель, передбачених для містобудівних потреб та ін.
А головне, що генеральний план це:
- створення, упорядкування та подальший розвиток рекреаційних зон та об’єктів, що приваблюватимуть туристів;
-туристично-рекреаційний центр спортивно-розважального спрямування;
-впорядкування забудови комунальних і виробничих територій, освоєння нових територій для розміщення об’єктів виробничого комплексу;
-розвиток сельбищної зони міста у східному та південному напрямках;
-розвиток інженерної інфраструктури.

Також повинні всі розуміти, що це лише початок - робочий розгляд матеріалів, попереду це доопрацювання, погодження, експертиза, проведення громадських слухань і лише потім затвердження генерального плану, яке дасть змогу визначати принципові рішення розвитку, планування й забудову міста Гуляйполе, а головне привабливість інвестицій».Вівторок, 25 Липня 2017 15:37 | Переглядів: 708

Асоціація міст України