Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Я маю право

Календар

« Липень 2019 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Гуляйпільська ОТГ інформує:

-На минулому тижні відбулася зустріч між міським головою ОТГ Ярмаком С.О. та генеральним директором ТОВ «Роджерс» Богацьким В.А. щодо продовження режиму роботи в аптеці ТОВ «Роджерс». Вирішено питання позитивно, аптека «Роджерс» яка знаходиться на території автовокзалу працює до 23:00 годин. Наболілим питанням мешканців громади є робота аптеки в нічний час, тому сьогодні ведуться переговори про цілодобову роботу «аптечного вікна».

 

-Спеціалісти виконавчого комітету Гуляйпільської об’єднаної територіальної громади під керівництвом заступника міського голови з питань інфраструктури та інвестицій Плющій С.В. завершують роботи по складанню інвестиційного паспорту. Це візитка території яка містить інформацію про конкурентні переваги, інвестиційні можливості, а також спрямований на розкриття і реалізацію його інвестиційного потенціалу, що дозволяє підвищити інвестиційну привабливість території. Зважаючи на це, 5-6 жовтня 2017 року у м.Запоріжжя заплановано проведення міжнародного форуму з питань інтеграції та кооперації «InCo Forum» за участю іноземних дипломатів і бізнесменів. Під час зазначеного форуму планується презентувати інвестиційний паспорт Запорізької області та кожної об’єднаної територіальної громади, що дозволить показати особливості та переваги, а також сприяти залученню як внутрішніх, так і зовнішніх інвесторів та партнерів.

 

-З метою визначення стратегічних цілей та пріоритетів розвитку Гуляйпільської об’єднаної територіальної громади на коротко- та середньостроковий періоди за дорученням міського голови Ярмака С.О. розпочата робота над розробленням Плану соціально-економічного розвитку Гуляйпільської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, а на довгостроковий термін - Стратегію розвитку Гуляйпільської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2025 роки;

 

-Працівниками комунального підприємства «Благоустрійсервіс» в селі Червоне на минулому тижні було проведено благоустрій території села: відновлено лінію електропередач, на яку використано 300 м електродроту (сіп), встановлено 9 ліхтарів. На сьогодні ведуться активно роботи щодо капітального ремонту опалювального котла в КЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ступенів»;

 

-В селі Гуляйпільське закінчився поточний ремонт дороги загального користування : від центру села до межі села Мирне. Роботи відбувалися 50 x 50, це – кошти у сумі 150,0 тис. грн. з бюджету Гуляйпільської сільської ради і 150,0 тис. грн. – кошти Служби автомобільних доріг. На даний час в сільській школі проводяться поточний ремонт системи опалення, вже відремонтовано систему опалення на другому поверсі в КЗ «Гуляйпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів». Завдяки активній спонсорській допомозі Курмана С.І. ремонт відбувається швидкими темпами.

 

-Відкритий додатковий маршрут від м.Гуляйполе до колишнього дачного товариства на літній період. Бажаючі можуть скористатися цим маршрутом, зупинка у м. Гуляйполе на території автовокзалу в понеділок, о 7:30 год. і повертається в 15:00.

 Вівторок, 11 Липня 2017 11:33 | Переглядів: 374

Асоціація міст України