Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Вересень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

Щодо роботи по збору вихідних даних для розроблення генерального плану м. Гуляйполе

 

УВАГА!

 

 

 

   На сьогодні проводяться роботи по збору вихідних даних для розроблення генерального плану м. Гуляйполе – документу, що є основою для вирішення питань землеустрою, відведення і зміни цільового призначення земельних ділянок, розміщення об’єктів, будь-якого іншого використання територій, встановлення санітарно-захисних зон підприємств, тощо.
   Зараз необхідно якомога чіткіше обґрунтувати існуючі та майбутні потреби, визначити переважні напрямки використання територій, що перебувають у Вашому користуванні, або які Ви, можливо, плануєте оформити. Можливо, є викуплені будівлі чи споруди, і планується змінити напрямок їх функціонального використання, розміщення певного виду виробництва, тощо. Про ці наміри слід заявити зараз.
   Це дасть можливість потім уникнути питань розроблення детальних планів територій, та заощадить Ваші ж кошти. Але в деяких випадках навіть таким шляхом неможливо буде вирішити питання відведення земельних ділянок та розміщення об’єктів, непередбачених генпланом, а значить і проводити певну діяльність. Зміни до генплану можуть вноситися не частіше, ніж один раз на 5 років (виключенням можуть бути лише соціально важливі питання), і тоді реалізація Ваших намірів, незаявлених зараз, буде відтермінована на довгостроковий період.
   Для максимального забезпечення врахування власних інтересів, суб’єкти господарювання, що здійснюють свою діяльність на території міста і у приміській зоні, можуть внести свої пропозиції до генплану щодо:
- уточнення даних по виду діяльності, яка проводиться/планується проводити на земельних ділянках, що перебувають у Вашому користуванні, чи тих, що потребують відведення для певних цілей (складська, виробнича з зазначенням виду та потужностей виробництва, виду продукції, що випускається, поголів’я, тощо);
- перспектив розвитку на найближчі 5-7 років (потреби в розширенні, освоєнні нових територій, відновлення роботи недіючих цехів, ферм, складів з зазначенням бажаних потужностей, їх перепрофілювання, тощо).
   Термін збору вихідних даних спливає і тому просимо надати пропозиції якомога швидше.
З питаннями та уточненнями звертатись за тел. 4-17-26, 4-14-95або до відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації та виконавчого комітету міської ради.
Надіємось на швидку та плідну співпрацю!П'ятниця, 17 Лютого 2017 15:35 | Переглядів: 756

Асоціація міст України