Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Квітень 2021 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

До уваги жителів Гуляйпільської ОТГ!

Наразі досі триває процес підписання медичних декларацій, який розпочався ще у 2018 році, за всім відомим принципом – «Гроші йдуть за пацієнтом!».
Що це означає? Національна служба здоров’я, яка акумулює усі кошти на первинну медичну допомогу в державі, напряму направить їх до того закладу, з яким пацієнт уклав декларацію.
На даний час в КНП «Гуляйпільський ЦПМСД» ГМР здійснюється безкоштовне проведення досліджень на загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, збір та доставка для проведення на сучасній діагностичній системі Gene Xpert ( до м.Пологи), зразків мокротиння на виявлення туберкульозу. Безкоштовно здійснюється забір та доставка біологічних матеріалів методом ПЛР (м.Запоріжжя) та експрес тестами.
Також за направленням свого сімейного лікаря кожен житель громади має змогу отримати направлення на консультацію/госпіталізацію до вузьких спеціалістів вторинної та третинної (високоспеціалізованої) ланки будь-якого закладу України (за бажанням). Тільки за таким же наравленням пацієнт має змогу безкоштовно пройти дослідження, які здійснюються у КНП «Гуляйпільська міська лікарня» ГМР – це лабораторні дослідження ( загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, кров на цукор, біохімічне дослідження крові та ін.), рентгенографія та ультра звукове дослідження органів чревної порожнини, сечо-вивідної системи, молочної та щитопідібної залоз. Пацієнти, які не укладуть декларації, змушені будуть платити за надання медичних послуг із власної кишені.
Тому ми вкотре закликаємо усіх, хто ще не підписав декларацію, зробити це. Для мешканця підписана декларація є гарантією того, що він отримає якісну безкоштовну первинну допомогу лікаря, якому довіряє. А наш Центр ПМСД матиме змогу отримати більше коштів від НСЗУ для забезпечення як більш комфортних умов перебування пацієнтів в наших підрозділах, так і закупівлі медичного обладння, реагентів для якісного проведення досліджень, особливо необхідних на даний час, в період пандемії COVID-19. Закупівлі лікарських засобів, засобів індивідувального захисту та інших витратних матеріалів.
Тільки завдяки нашим спільним зусиллям ми зможемо покращити рівень надання медичної домоги на нашій території!
Підписати ж декларацію з лікарем можна будь-коли. При собі мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.Середа, 07 Квітня 2021 15:02 | Переглядів: 32

Асоціація міст України