Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Березень 2021 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Останній крок перед стартом

Останній крок перед стартом  будівельних робіт спеціалізованої ЗОШ – отримано довгоочікувану візу «Без заперечень» від Європейського інвестиційного банку. Тепер всі підписані договори вважаються чинними і можна вступати в активну фазу реалізації проекту.
Нагадуємо, Гуляйпільська ОТГ єдина серед громад Запорізької області, яка у 2019 році пройшла конкурсний відбір в рамках 3 пулу Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, яка впроваджується за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Масштабний проект реконструкції будівлі спеціалізованої загальноосвітньої школи включено до переліку об’єктів, на які спрямовується субвенція з державного бюджету, сформована за рахунок коштів Євросоюзу.
На сьогодні завершено тендерні закупівлі, підписано договір підряду та договір технічного нагляду.
Проектом передбачається виконання повного комплексу заходів з термомодернізації будівлі школи (утеплення стін і покрівлі, заміна віконних та дверних прорізів), покращення теплотехнічних показників огороджувальних конструкцій, підвищення ефективності роботи систем теплопостачання та вентиляції, пожежної безпеки, забезпечення доступності на всі три поверхи маломобільних груп населення, створення нового освітнього середовища.
Все це, а також креативний вигляд фасадів у сучасній стилістиці, благоустрій з осучасненими елементами вуличного декору, озеленення території та сучасні ландшафтні рішення, створять якісно нове, зручне і безпечне освітнє середовище.Четвер, 18 Лютого 2021 08:20 | Переглядів: 65

Асоціація міст України