Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

Вітаємо учнів та викладачів фортепіанного відділу комунального закладу «Гуляйпілька дитяча школа мистецтв»

Вітаємо учнів та викладачів фортепіанного відділу комунального закладу «Гуляйпілька дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради, які стали переможцями у міжнародних і всеукраїнських дистанційних конкурсах:
Міжнародний конкурс «GOLD EUROPA STARS 2020-2021», місто Прага:
Червоненко Софія, учениця 5 класу – лауреат ІІ ступеня (викладач Яковенко І.М.).
Міжнародний фестиваль талантів «EUROSTARS 2020», місто Бремен:
Червоненко Софія, учениця 5 класу – лауреат І ступеня (викладач Яковенко І.М.).
Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «Сузір’я талантів», місто Харків:
Міщенко Ангеліна, учениця 2 класу – лауреат І ступеня (викладач Косінова Н.О.).
Міжнародний фестиваль-конкурс «STARS OF OLIMPUS» місто Київ:
Міщенко Ангеліна, учениця 2 класу – лауреат І ступеня (викладач Косінова Н.О.).
ІІ дистанційний міжнародний фестиваль-конкурс з фаху фортепіано «Перлина заходу» місто Львів:
Шингур Ельвіра, учениця 3 класу – лаурет І премії (викладач Литвинова Г.О.);
Пузан Софія, учениця 3 класу – лаурет ІІІ премії (викладач Литвинова Г.О.);
Тіщенко Світлана, учениця 6 класу - лаурет ІІ премії (викладач Литвинова Г.О.);
Антошко Тетяна, учениця 8 класу - лаурет ІІ премії (викладач Литвинова Г.О.);
Коростильова Анна, учениця 8 класу - лаурет І премії (викладач Литвинова Г.О.).
Інтернаціональний онлайн конкурс «Музичні таланти» інструментальний жанр, Болгарія:
Ратушна Владислава - лаурет І премії (викладач Нечет Н.В.).
Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина-фест» місто Київ:
Міщенко Ангеліна, учениця 2 класу – лауреат І ступеня (викладач Косінова Н.О.).
IV міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Чарівні мелодії», місто Бердянськ:
Міщенко Ангеліна, учениця 2 класу – лауреат ІІІ ступеня (викладач Косінова Н.О.).
Відкритий регіональний дистанційний конкурс фортепіанної музики
«AURORA», місто Харків:
Червоненко Софія, учениця 5 класу – дипломант (викладач Яковенко І.М.).



Четвер, 15 Жовтня 2020 11:39 | Переглядів: 50

Асоціація міст України