Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Новини

Вітання із 235-ю річницею Дня заснування міста Гуляйполя та 77-ю річницею визволення Гуляйпільщини від нацистських окупантів!

Щиро, від усього серця, яке сповнене гордості за наше місто і поваги до кожного, вітаю усіх із 235-ю річницею Дня заснування міста Гуляйполя та 77-ю річницею визволення Гуляйпільщини від нацистських окупантів!
Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наш рідний край від нацистських окупантів. Ми в неоплатному боргу перед ветеранами, які стояли до останнього на передовій і за лінією фронту. Кожен з вас – це жива історія України та Гуляйпільщини, приклад мужності та патріотизму.
Наше місто може пишатися тим, що в ньому народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя. Усі досягнення, якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів. Висловлюю слова великої вдячності усім гуляйпільцям за любов та вірність рідному місту!
День міста святкує кожен, хто вважає нашу славну Гуляйпільщину своєю рідною домівкою: хто народився і виріс тут, хто приїхав у гості і залишився назавжди. Нажаль, цьогорічне святкування через умови карантину не відбудеться у традиційному форматі. Маю надію, що наступного року ми зможемо повернутися до звичного режиму.
У цей святковий день бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, злагоди, миру у нашій прекрасній єдиній Україні. Нехай наше місто, наш спільний дім, розвивається і квітне нашими прагненнями, нашою працею, нашими мріями!
ЗІ СВЯТОМ, ГУЛЯЙПІЛЬЦІ!П'ятниця, 11 Вересня 2020 08:00 | Переглядів: 362

Асоціація міст України