Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Липень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

Деякі моменти з робочих буднів відділення соціальної роботи КЗ «Центр соціальних послуг» Гуляйпільської міської ради

Основна частина сімей, які обслуговуються у відділенні соціальної роботи КЗ «Центр соціальних послуг» Гуляйпільської міської ради – мешканці Гуляйпільської ОТГ, але виїзди на території Воздвижівської та Малинівської сільських ОТГ працівниками відділення здійснюються регулярно. 12 червня на території с.Новозлатопіль Малинівської ОТГ виявлено родину, яка опинилася в складних життєвих обставинах. В родині двоє малолітніх дітей, умови проживання незадовільні (порушені санітарно-гігієнічні норми, брудна постільна білизна, продукти харчування в обмеженій кількості). Родина занесена на облік сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та отримує соціальні послуги. В процесі роботи батькам наголошено про необхідність підвищення батьківського потенціалу, створення в будинку умов, які відповідають санітарно-гігієнічним нормам.
Протягом тижня родина прибрала в помешканні, випрала брудну постільну білизну, придбала необхідну кількість продуктів харчування та позитивно ставиться до співпраці з фахівцем із соціальної роботи, який надає соціальні послуги. На фото зліва стан помешкання при першому відвідуванні, на фото з права – стан помешкання 23.06.2020.

04.06.2020 року на території с.Новомиколаївка Гуляйпільської ОТГ виявлено багатодітну родину, в якій батько дітей занесений на облік Гуляйпільського ВП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області, як сімейний дебошир. В результаті відвідування родини виявлено жахливі умови для проживання дітей та взагалі відсутність продуктів харчування. Дану родину занесено на облік сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, роз᾽яснено про недопустимість вчинення насилля в родині, наголошено на необхідність створення в будинку умов, які відповідають санітарно-гігієнічним нормам та придбання продуктів харчування.
24.06.2020 року мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та або насильства за однакою статі в складі психолога відділення соціальної роботи КЗ «Центр соціальних послуг» ГМР, головного спеціаліста служби у справах дітей Гуляйпільської РДА, інспектора ювенальної превенції Гуляйпільського ВП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області здійснено терміновий виїзд на територію с.Новомиколаївка, і втому числі, відвідано вищевказану сім'ю. Родина виправила всі недоліки в помешканні, на які їй було вказано а також придбала необхідну кількість продуктів харчування. Наразі робота з родиною продовжується. На фото зліва стан помешкання при першому відвідуванні, на фото з права – стан помешкання 24.06.2020.

Вкотре наголошуємо, якщо Вам стало відомо про родину з дітьми, яка опинилася в складних життєвих обставинах а особливо якщо є реальна загроза життю та здоров'ю дитини – не будьте байдужими, не мовчить, повідомте проданий факт комунальному закладу «Центр соціальних послуг» Гуляйпільської міської ради. Оперативне реагування на складну ситуацію в родині мінімізує негативний вплив проблем на дитину.
Якщо Ви потрапили в складні життєві обставини і не в змозі розібратися та подолати їх самостійно - зверніться до КЗ «Центр соціальних послуг» ГМР , який знаходиться за адресою: м.Гуляйполе, вул.. Соборна, 107, де наші фахівці із соціальної роботи та психолог відділення соціальної роботи нададуть комплекс соціальних послуг спрямованих на подолання чи мінімізацію труднощів.

 Вівторок, 30 Червня 2020 08:21 | Переглядів: 95

Асоціація міст України